Mobilné zariadenia OnePlus vám umožnia vynútiť tmavý režim v akomkoľvek …

vynútený tmavý režim oneplus

OxygenOS je jednou z najvýkonnejších vrstiev prispôsobenia Androidu na trhu. prečo? Pretože to vyzerá ako Android, ale prichádza s množstvom ďalších funkcií, ktoré sú celkom užitočné. A tentoraz to vyšlo najavo OnePlus umožní vynútiť tmavý režim v akejkoľvek aplikácii.

Každá aktualizácia tohto softvéru prináša používateľom nové funkcie. Rovnako ako u každého iného výrobcu smartphones, OnePlus predstavuje nové funkcie v beta verziách a to je presne to, čo robia s touto novinkouNútený tmavý režim“.

Toto je vynútený tmavý režim OxygenOS

tmavý režim oneplus

OnePlus nedávno vydal aktualizáciu OxygenOS Open Beta 11 pre OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro. V prípade, že ste si neboli vedomí, odhalila sa nová funkcia okamžitého prekladu, ktorú spoločnosť potichu zahrnula. teraz starší člen XDA Devolopers objavil ďalší nový prírastok, ktorý vynúti tmavý režim v nepodporovaných aplikáciách.

oko, možnosť pridať tmavý režim do nepodporovaných aplikácií nie je novinkou. Je to funkcia, ktorá je už k dispozícii v niektorých vrstvách prispôsobenia systému Android, ako je napríklad Oppo ColorOS. Tiež ho možno aktivovať na zakorenených telefónoch s Androidom 10 pomocou aplikácie s názvom DarQ. Tento krok OnePlus však predstavuje prelom, keďže stále existuje množstvo populárnych aplikácií, ktorým tmavý režim chýba.

Ano, naozaj, Zatiaľ nie je presne známe, ktoré aplikácie budú túto novú funkciu využívať na Oxygen OS. Spoločnosť ubezpečuje, že jej zámerom je „povoliť tmavý režim vo viacerých aplikáciách“Ale ešte neprezradili všetky podrobnosti.” Nech je to akokoľvek, budeme vás pozorne informovať o všetkých novinkách, ktoré sa v tejto súvislosti objavia.

Oneplus 7

Máte iný mobil ako OnePlus a chcete využiť túto obľúbenú funkciu? Potom si pozrite tento tutoriál, ktorý vysvetľuje, ako aktivovať tmavý režim Facebook Lite. Okrem toho vás tiež pozývame pozrieť si tento článok, v ktorom objavíte trik na aktiváciu tmavého režimu WhatsApp. Oba procesy sú celkom jednoduché!

Zdroj | Gizmochina