Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Mobiln├ę aplik├ície UC ako vynikaj├║ci pr├şklad, ktor├ę by mali nasledova┼ą ─Ćal┼íie univerzity

Mobiln├ę aplik├ície UC ako vynikaj├║ci pr├şklad, ktor├ę by mali nasledova┼ą ─Ćal┼íie univerzity 1

Ma┼ą mobiln├║ aplik├íciu na vysokej ┼íkole u┼ż nie je luxus. Je to nevyhnutn├ę. Kalifornsk├í univerzita uk├ízala, ak├ę d├┤le┼żit├ę je vyvin├║┼ą spr├ívnu mobiln├║ aplik├íciu, ktor├║ bud├║ v┼íetci ┼ítudenti ─żahko pou┼ż├şva┼ą. Aby bol ┼żivot ┼ítudentov ove─ża jednoduch┼í├ş, v┼íetky univerzity by mali nasledova┼ą pr├şklad Kalifornskej univerzity.

Pozrime sa podrobnej┼íie na nieko─żko aplik├íci├ş, ktor├ę boli vyvinut├ę pre r├┤zne kampusy na Kalifornskej univerzite. Ak sa chcete prihl├ísi┼ą na t├║to vysok├║ ┼íkolu alebo ste dokonca za─Źali pracova┼ą na v├Żzvach k eseji UC, ur─Źite budete musie┼ą zhroma┼żdi┼ą ─Źo najviac dodato─Źn├Żch inform├íci├ş o vzdel├ívacej in┼ítit├║cii. Okrem toho vo va┼íej esejovej prihl├í┼íke UC m├┤┼żu by┼ą uveden├ę veci ako mobiln├ę aplik├ície a ─Ćal┼íie skvel├ę funkcie, ktor├ę m├┤┼że t├íto vysok├í ┼íkola pon├║knu┼ą. Ak m├íte probl├ęmy s p├şsan├şm v├Żziev na esej UC, pozrite sa na nieko─żko spr├ívne nap├şsan├Żch pr├şkladov esej├ş na UC alebo sa pozrite na v├Żzvy na esej o UC 2019, aby ste zistili, ─Źi existuj├║ nejak├ę podobnosti.

Aplik├ícia vyvinut├í pre ┼ítudentov na univerzite v Berkeley vyzer├í naozaj skvele. V aplik├ícii n├íjdete svoj rozvrh, zoznam udalost├ş, mno┼żstvo tipov na navig├íciu v are├íli, mapy, spr├ívy a tie┼ż u┼żito─Źn├ę n├ístroje kni┼żnice. Bez oh─żadu na to, ─Źi ste sa rozhodli pre ┼ít├║dium medi├ílnych ┼ít├║di├ş UC Berkeley alebo pre ak├║ko─żvek in├║ discipl├şnu, aplik├ícia v├ím ur─Źite pr├şde vhod. A ─Źo viac, na cest├ích z├şskate pr├şstup k u┼żito─Źn├Żm materi├ílom, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu r├Żchlej┼íie sa vysporiada┼ą s nap├şsan├şm eseje UC. D├┤razne sa odpor├║─Źa stiahnu┼ą si aplik├íciu pri pr├íci na v├Żzvach eseje UC. M├┤┼że to pom├┤c┼ą n├íjs┼ą kreat├şvny pr├şstup k odpovediam na tieto v├Żzvy z eseje UC. Je potrebn├ę zd├┤razni┼ą, ┼że ┼ítudenti pomohli vyvin├║┼ą mobiln├║ aplik├íciu UC Berkeley, ktor├í je skvel├Żm sp├┤sobom, ako ich posilni┼ą, a tie┼ż zaisti┼ą, aby boli zoh─żadnen├ę v┼íetky d├┤le┼żit├ę aspekty.

UCLA m├í tie┼ż ├║┼żasn├║ aplik├íciu. S pomocou tejto aplik├ície budete m├┤c┼ą zosta┼ą v kontakte so svojimi spolu┼żiakmi, kontrolova┼ą svoj rozvrh, z├şska┼ą pr├şstup k ┼ítudijn├Żm zdrojom a tie┼ż sa rozhodova┼ą, ─Źo chcete ve─Źer robi┼ą, preto┼że v┼żdy existuje obrovsk├Ż zoznam are├ílov. udalosti priamo v aplik├ícii. E┼íte ste si nevygooglili n├íklady na ┼íkoln├ę Kalifornskej univerzity 2016? Je na─Źase zisti┼ą, ko─żko stoj├ş ┼ít├║dium na UCLA v roku 2020, a pusti┼ą sa okam┼żite do ├║lohy nap├şsa┼ą vra┼żedn├║ esej o zab├şja─Źke UC.

─Äal┼í├şm vynikaj├║cim pr├şkladom aplik├ície vyvinutej Kalifornskou univerzitou je jej aplik├ícia UC San Diego. ┼átudentsk├Ż preukaz si m├┤┼żete zobrazi┼ą a pou┼ż├şva┼ą jednoducho tak, ┼że ho uk├í┼żete v aplik├ícii. A ─Źo viac, n├íjdete podrobn├ę inform├ície o triedach; z├şska┼ą pokyny k zauj├şmav├Żm miestam v are├íli ┼íkoly; skontrolujte, ─Źi s├║ k dispoz├şcii parkovacie miesta; r├Żchly pr├şstup k slu┼żb├ím kampusu a sledovanie spr├ív v re├ílnom ─Źase.

Ke─Ć vezmeme v┼íetko do ├║vahy, Kalifornsk├í univerzita je vynikaj├║cim pr├şkladom pre v┼íetky ostatn├ę univerzity, pokia─ż ide o v├Żvoj skuto─Źne u┼żito─Źnej mobilnej aplik├ície. ─î├şm viac vysok├Żch ┼ík├┤l bude nasledova┼ą tento pr├şklad, t├Żm jednoduch┼í├ş bude ┼żivot ┼ítudentov na celom svete. Je d├┤le┼żit├ę spomen├║┼ą, ┼że v├Żvoj├íri aplik├íci├ş by mali do v├Żvoja aplik├ície zapoji┼ą aj ┼ítudentov. Pom├┤┼żu ur─Źi┼ą r├┤zne chyby, ktor├Żch v├Żsledkom bude vytvorenie skuto─Źne skvelej aplik├ície, ktor├║ bude pou┼ż├şva┼ą ka┼żd├Ż ─Źlovek v are├íli. ─î├şm je vzdel├ívacia in┼ítit├║cia technicky vyspelej┼íia, t├Żm jednoduch┼íie pre nich bude pri┼ąahova┼ą bystr├║ myse─ż.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2FSAJmD