Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

MOBILE Xiaomi, Redmi Note Oznamuje predajné čísla série

MOBILE
Xiaomi, Redmi Note Oznamuje predajné čísla série 1

Čínsky výrobca smartfónov Xiaomi koľko kusov k dnešnému dňu Redman je Note séria oznámila, že predáva smartfóny. Pozrime sa bližšie na túto postavu, ktorá je celá pery.

Xiaomi, viac ako 110 miliónov Redmi Note Telefón predaný sériami

Redman je Hoci to bola v poslednej dobe samostatná značka, jej výskum a vývoj a výroba sú stále Xiao v spolupráci s. Redman je Note 9 Pro a Redmi Note 9 Po vydaní Pro Max, Xiaomi, Viac ako 110 miliónov Redman je Note séria oznámila, že smartphone sa predáva.

MOBILE
Xiaomi, Redmi Note Oznamuje predajné čísla série 2

Redman je Note 4G, prvý indický smartphone za menej ako 135 dolárov, Redmi Note 4 bol najpredávanejším výrobkom v Indii v troch zo štyroch štvrťrokov 2017. Redman je Note 5Bola to najpredávanejšia indická franšíza v roku 2018. Redmi, predstavená na druhý deň Note 9 Pozrime sa, ako bude úspešný Pro Max.

6Redmi má displej s rozmerom 0,67 palca Note 9 Obrazovka Pro Max Gorilla Glass 5 Chránené. Zariadenie sa získava z čipovej sady Snapdragon 720G od spoločnosti Qualcomm. Na inteligentnom telefóne 6 GB a 8 GB Existujú dve možnosti pamäte RAM: 128 GB má interné úložisko. Redman je Note 9 Celkom na zadnej strane Pro Max 4 Existujú kamerové senzory. Ide o tieto senzory: 64 MP main, 8 MP master, 5 Makro MP, 2 Snímač hĺbky MP. Keď sa pozrieme na prednú časť zariadenia, jedná sa o perforovaný kamerový senzor s rozlíšením 32 MP. Pod kapotou 5Má 0,20 mAh senzor batérie.