Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

MOBILE Sl├ívny miliard├ír 20 dol├írov od spolo─Źnosti Samsung ApplePre┼íiel na!

MOBILE
Sl├ívny miliard├ír 20 dol├írov od spolo─Źnosti Samsung ApplePre┼íiel na! 1

o 87,5 mili├írd dol├írov sl├ívny investor, ┼ítvrt├Ż najbohat┼í├ş ─Źlovek na svete, s bohatou hodnotou nora bufetPo dlhej dobe zmenil telef├│n, ktor├Ż pou┼ż├şval.

ÔÇ×Nedal som peniazeÔÇť

AppleBufet, ktor├Ż patr├ş medzi jeho investorov Samsung raj Pri┼íiel s tradi─Źn├Żm telef├│nom s krytom. o 20 dol├írov Bufet, ktor├Ż zmenil telef├│n po tom, ─Źo toto zariadenie st├ílo za to iPhone 11 za─Źal pou┼ż├şva┼ą.

Po─Źas rozhovoru s CNBC sa Buffet tento model dotkol tejto t├ęmy nekupujem na rozdiel od ┼że dar─Źek prich├ídza Zd├┤raznil. Ak tento dar─Źek poch├ídza Apple Gener├ílny riadite─ż Tim Cook Resp. Tim Cook, ktor├Ż je ve─żmi bl├şzko Warren Bufetu, je zn├íme, ┼że odi┼íiel do Bufetovho domu, aby poskytol technologick├║ podporu.

Kto je Warren Buffet?

V s├║─Źasnosti pribli┼żne 87,5 Warren Buffet s bohatstvom takmer mili├írd dol├írov vynik├í ako jeden z najuzn├ívanej┼í├şch investorov v celosvetovom meradle. Bufet, ktor├Ż vlastn├ş zna─Źn├ę podiely v obrovsk├Żch spolo─Źnostiach, ako s├║ Kraft Heinz, Coca-Cola, IBM, American Express, P&G a Wal-Mart, je zn├ímy svojimi stabiln├Żmi invest├şciami.