Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

MOBILE Samsung 16 GB LPDDR5 začala výrobu DRAM!

MOBILE
Samsung 16 GB LPDDR5 začala výrobu DRAM! 1

Samsung s vyhlásením, ktoré nedávno urobil 16 GB LPDDR5 DRAM oznámila, že začala hromadnú výrobu svojho balíka.

Admirálsky segment bude novým favoritom!

V minulom júli 12 GB LPDDR5 DRAM Popis spoločnosti, ktorá začala s výrobou, prišiel o niekoľko mesiacov. S týmto vysvetlením technická vlastnosť vidíme rozmer dosiahnutý vojnou. Čo teda táto ohlásená nová RAM ponúkne spotrebiteľom?

Nová mobilná pamäť v porovnaní s predchádzajúcou (LPDDR4X, 4266 MB / s) cca. 1,3 zložiť rýchlejšie a rýchlejšie 5500 MB / s Ponúka prenos dát. ak 8 GB V porovnaní s balíkom LPDDR4X 20 percent a zároveň šetrí energiu dvojitý ponúka väčšiu kapacitu. Hoci to spoločnosť výslovne neuvádza, tento nový balík Samsung Galaxy S20 Ultra Môžeme si myslieť, že je to rovnaké, ako sa používa v modeli.

16 tohto roku GB Je pravdepodobné, že sa budeme pomaly stretávať s vlajkovými modelmi segmentov s RAM. Okrem toho môžeme povedať, že sa to môže v nadchádzajúcich rokoch stať štandardom v prémiovom segmente.

Publikovali sme to už predtým a na smartphonoch je to tak vysoko GBk článku sme diskutovali, či potrebujeme RAM tu kliknutím. Aké sú vaše myšlienky na túto tému? Podľa vášho názoru 16 na smartfóne GB Potrebujete RAM? Svoje názory s nami môžete zdieľať na karte nižšie.