Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

MOBILE InŇ°pirovan√Ĺ Tesla Cybertruck v predaji iPhone: Kavi√°r Cyberphone

MOBILE
InŇ°pirovan√Ĺ Tesla Cybertruck v predaji iPhone: Kavi√°r Cyberphone 1

Bol vyroben√Ĺ smartf√≥n so stopami prv√©ho elektrick√©ho pickupu Tesla Cybertruck. Caviar navrhol najdrahŇ°ie telef√≥ny a puzdr√° na svete a preniesol do iPhone jedineńćn√Ĺ dizajn spolońćnosti Tesla.

Spomenuli ste si na elektrick√Ĺ pickup Cybertruck, ktor√Ĺ up√ļtal pozornosŇ• neobvykl√Ĺm dizajnom Tesly. Je to mimoriadne navrhnut√Ĺ voz√≠k, ktor√Ĺ bol testovan√Ĺ na robustnosŇ•, ale je predmetom v√Ĺsmechu na soci√°lnych m√©di√°ch s rozpadom skla v deŇą uvedenia na trh, a dokonca aj predmetom vtipov, ako je Lego. Smartphone bol prepusten√Ĺ inŇ°pirovan√Ĺ Tesla Cybertruck, ktor√Ĺ zańćal prev√°dzku v novembri, a Ňĺe do roku 2021, kaŇĺd√Ĺ nebude maŇ• Ň°ancu zaŇĺiŇ•. PresnejŇ°ie povedan√©, nejde o smartphone navrhnut√Ĺ od nuly. AppleNov√© telef√≥ny s√©rie iPhone 11 boli upraven√©. V√Ĺrobca luxusn√Ĺch n√°strojov kavi√°r'Z ruky Cyberpho nam√° uhlov√Ĺ exteri√©r inŇ°pirovan√Ĺ Teslou z tit√°nu. Sito je pokryt√© tit√°novou platŇąou.

Kavi√°r je iba jedn√Ĺm zo Ň°peci√°lne navrhnut√Ĺch modelov zariaden√≠ iPhone 11 s n√°zvom Cyberphone. 99 ks produkoval. Cyber ‚Äč‚Äčdesign model iPhone 11 Pro 64 GB 5Bude sa pred√°vaŇ• za 265 dol√°rov. Pre t√Ĺch, ktor√≠ chc√ļ verziu Max a viac √ļloŇĺn√©ho priestoru, je cena eŇ°te vyŇ°Ň°ia.