MIUI 12 práve dorazil, ale Xiaomi už pripravuje MIUI 13

Xiaomi včera predstavila novú verziu svojho používateľského rozhrania na svete. MIUI 12 sa vyznačuje predovšetkým svojím novým dizajnom, novou formou interakcie a tiež zlepšením bezpečnosti.

Vývoj sa však nezastaví a už sa uvažuje o MIUI 13.

MIUI 12 práve dorazil, ale Xiaomi už pripravuje MIUI 13

MIUI spoločnosti Xiaomi má v súčasnosti 310 miliónov používateľov po celom svete. Mnohé z nich už v júni začínajú dostávať novú verziu používateľského rozhrania založeného na systéme Android, ktorá sa práve zaviedla.

Nové animácie, nový imidž a väčšie súkromie sú tri najdôležitejšie body MIUI 12. Vo všeobecnosti sú správy, napriek mnohým odhaleniam, ktoré sa objavili v posledných rokoch, stále prekvapivé.

MIUI 13 už je navrhnutý

Keďže vývoj sa nemôže zastaviť, aj keď má MIUI 12 ešte dlhú cestu, chce spoločnosť Xiaomi začať plánovať budúcnosť. Hneď ako oznámila verziu 12, čínska spoločnosť začala pripravovať komunitu na MIUI 13.

Na čínskej webovej stránke venovanej komunite Xiaomi, spoločnosti zanechal správu ďakujem všetkým, ktorí sú jeho súčasťou, za podporu a lásku, ktorú ukazuje používateľské rozhranie.

MIUI 12 práve dorazil, ale Xiaomi už pripravuje MIUI 13

Spolu s týmto oznámením sa vyzývajú, aby sa podieľali na vývoji dizajnu a funkcií budúcej verzie 13.

Napriek „pozvánke“ odkaz Xiaomi uvedený v publikácii pre komunitu odkazuje na prieskum súvisiaci s MIUI 12 a žiada ich, aby sa podelili o svoj názor na túto novú verziu. Toto bude pravdepodobne krok k objaveniu cesty pre verziu 13.

Zdá sa, že komunita je nadšená, ale existuje veľa pripomienok, ktoré ukazujú, že je príliš skoro hodnotiť MIUI 12 a premýšľať o MIUI 13 už.

MIUI 12 práve dorazil, ale Xiaomi už pripravuje MIUI 13

Budúca verzia bude predstavená až v roku 2021 vzhľadom na históriu spustenia Xiaomi. Dovtedy sa bude vyvíjať a vylepšovať veľa verzie 12.

Je potrebné poznamenať, že počas dnešnej prezentácie Xiaomi predstavila nový smartphone Xiaomi Mi 10 Lite Zoom Edition, ktorý vyniká svojím periskopovým fotoaparátom, ktorý vám umožní zväčšiť až 50-krát.