MIUI 12, ofici├ílna prezent├ícia 27. apr├şla

Po mnoh├Żch zvestovan├Żch zvestich sa objavili pochybnosti o nast├ívaj├║com novom grafickom rozhran├ş Xiaomi. ─î├şnsky v├Żrobca to potvrdil MIUI 12 bude vyhl├ísen├Ż 27. apr├şla v ─î├şne, v s├║vislosti so spusten├şm Mi 10 Youth Edition, ┼że ni─Ź in├ę by nemalo by┼ą ─Ź├şnska verzia Mi 10 Lite.

Xiaomi samozrejme nezverejnil inform├ície o spr├ívach, ktor├ę sa predstavia. V ka┼żdom pr├şpade by to mal by┼ą prirodzen├Ż v├Żvoj s├║─Źasn├ęho MIUI 11 vylep┼íenia tak z grafick├ęho h─żadiska, ako aj z h─żadiska podporovan├Żch funkci├ş, Na z├íklade toho, ─Źo sa doteraz objavilo, v├Żvoj├íri pracuj├║ na tom, aby boli ikony a obrazovky jednotnej┼íie prijat├şm pomerne minim├ílneho ┼ít├Żlu. Rovnak├ę zmeny by sa mali vykona┼ą aj v ┼żiadosti fotoapar├ít ktor├ę by v┼íak neboli skreslen├ę.

MIUI 12, ofici├ílna prezent├ícia 27. apr├şla 1

prihl├í┼íka t├ęmy by sa mal aktualizova┼ą o nov├║ ─Źas┼ą venovan├║ st├íle obrazovke, kde si pou┼ż├şvate─ż m├┤┼że namiesto preddefinovan├Żch vybra┼ą obr├ízky a anim├ície, ktor├ę uprednost┼łuje. Potom by tam bol jeden ─Ćal┼íie zlep┼íenie tmav├Ż re┼żim ktor├ę mo┼żno nastavi┼ą aj pre aplik├ície, ktor├ę ho nepodporuj├║. Medzi in├Żmi spr├ívami bude nov├Ż syst├ęm upozornen├ş. V s├║─Źasnosti neexistuj├║ ┼żiadne ofici├ílne potvrdenia. Aby sme zistili v┼íetky podrobnosti v MIUI 12, mus├şme po─Źka┼ą do 27. apr├şla.

oh─żadom smartphones ktor├ę z├şskaj├║ nov├ę grafick├ę rozhranie Xiaomi, pozrite si n├í┼í ┼ípecializovan├Ż ─Źl├ínok, ktor├Ż je k dispoz├şcii na tomto odkaze. Aj v tomto pr├şpade sa v┼íak o─Źak├ívaj├║ ofici├ílne inform├ície.