MIUI 12 m├┤┼że by┼ą pre nieko─żko najnov┼íou aktualiz├íciou smartphones Xiao

Po mnoh├Żch ┼ípekul├íci├ích a mnoh├Żch inform├íci├ích, ktor├ę vy┼íli neofici├ílnym sp├┤sobom, je MIUI 12 kone─Źne ofici├ílny a prezentovan├Ż. T├íto nov├í verzia bude ─Źoskoro testovan├í a vydan├í po celom svete.

V ─Źase prezent├ície predpokladan├Ż zoznam smartphones kto z├şska t├║to nov├║ verziu. Z toho, ─Źo vid├şte, v┼íak existuj├║ zariadenia, ktor├ę bud├║ ma┼ą MIUI 12 ako svoju najnov┼íiu verziu.

MIUI 12 Xiaomi smartphones globálna aktualizácia

Správy z MIUI 12 znamenajú koniec

Zoznam zariaden├ş, ktor├ę nasledovali po v─Źeraj┼íej prezent├ícii MIUI 12, je ├║pln├Ż. Bude to 3 v├Żvojov├ę a testovacie kroky pre t├║to nov├║ verziu, tak┼że m├┤┼żete by┼ą ─Źo najbli┼ż┼íie k dokonalosti.

Z├írove┼ł sa objavia inform├ície, a to bez ofici├ílnych inform├íci├ş 5 z smartphones ktor├í bude ma┼ą nov├║ verziu MIUI teraz kon─Źiac svoje aktualiza─Źn├ę cykly. Tieto inform├ície poch├ídzaj├║ priamo z spolo─Źenstvo Rozvoj.

Posledn├í aktualiz├ícia pre niektor├ę smartf├│ny Xiaomi

Potom Xiaomi Mi 6, Mi 6X, Mi Note 3, Mi Mix 2 a Redmi Note 5 MIUI 12 by mal ma┼ą najnov┼íiu aktualiz├íciu. O─Źak├íva sa, ┼że uplynie 20. j├║na 2020, aspo┼ł pokia─ż ide o ─Ź├şnsku verziu tejto ROM.

Samozrejme, st├íle existuje potvrdenie od samotn├ęho Xiaomi. V┼íetky predlo┼żen├ę pl├íny sa zameriavaj├║ na ─Ź├şnsku verziu MIUI. Pl├íny glob├ílnej verzie e┼íte nie s├║ zn├íme a sk├║┼íobn├ę verzie e┼íte neboli overen├ę.

MIUI 12 Xiaomi smartphones globálna aktualizácia

Zost├íva vidie┼ą, ─Źi Mi 6 dostane glob├ílnu verziu

Uprostred zoznamu je zvl├í┼ítny pr├şpad. Xiaomi Mi 6 neobjavil sa v p├┤vodnom zozname, ale je ozna─Źen├Ż iba ako pr├şstup k beta verzii MIUI 12. Nie je ani zn├íme, ─Źi dostane kone─Źn├║ verziu.

Aj ke─Ć je to najnov┼íia verzia MIUI pre tieto smartphones od spolo─Źnosti Xiaomi by mali st├íle dost├íva┼ą aktualiz├ície a opravy zabezpe─Źenia. Nie je to dokonal├ę, ale ur─Źite bud├║ existova┼ą aj ─Ćal┼íie ROM, ktor├ę manipuluj├║ s t├Żmto zariaden├şm.