MIUI 11 kone─Źne dostane dlho o─Źak├ívan├║ babi─Źku!

MIUI 11 je nepochybne jedn├Żm z najpr├şjemnej┼í├şch a najkompletnej┼í├şch rozhran├ş na svete smartphones, S prstom Xiaomi neo─Źak├ívate ni─Ź in├ę. Niektor├ę veci v┼íak ch├Żbaj├║, a to aj v pr├şpade syst├ęmu Android 10. Jednou z nich bola bezpochyby podpora nov├Żch naviga─Źn├Żch gest pre najnov┼í├ş opera─Źn├Ż syst├ęm Google. Napriek mnoh├Żm s─żubom e┼íte nepri┼íiel. H─ża, t├íto skvel├í spr├íva sa pr├íve dostala k MIUI 11.

MIUI 11 kone─Źne dostane dlho o─Źak├ívan├║ babi─Źku!

Xiaomi u┼ż t├║to funkciu implementovala vo viacer├Żch smartphones Ale v beta verzii a bolo to ofici├ílne ozn├ímen├ę v pr├şspevku, ktor├Ż bol zverejnen├Ż na f├│re v├Żrobcu. V t├ęme s├║ uveden├ę aj pokyny na aktiv├íciu. V s├║─Źasnosti je k dispoz├şcii iba v ─Ź├şnskej verzii ROM, ─Źoskoro v┼íak dosiahne svetov├║ ├║rove┼ł.

Ke─Ć k tomu d├┤jde, prejdite na nastavenia a klepnite na na obrazovke. Potom prejdite prstom, k├Żm nen├íjdete mo┼żnos┼ą celej obrazovky. Ak chcete aktivova┼ą gest├í, vyberte mo┼żnos┼ą Cel├í obrazovka.

Toto je jedna z posledn├Żch spr├ív, ktor├í pr├şde na MIUI 11. Teraz sa tento v├Żrobca s├║stredil na verziu MIUI 12. Zd├í sa v┼íak, ┼że veci s├║ pokro─Źil├ę, preto┼że niektor├ę nov├ę vlastnosti novej verzie u┼ż boli objaven├ę! ├Ünik poch├ídza z ruky program├ítora, ktor├Ż zverejnil k─ż├║─Źov├ę funkcie na ─Ź├şnskom f├│re. Iba jedno upozornenie. Je to v├Żvojov├ę vydanie, a preto niektor├ę funkcie nemusia dosiahnu┼ą kone─Źn├║ verziu. Bude v┼íak pr├ştomn├í drviv├í v├Ą─Ź┼íina.

Okam┼żite m├íme nov├Ż naviga─Źn├Ż panel a gest├í.

V┼íeobecn├í anim├ícia MIUI bola trochu oneskoren├í. Mnoh├ę z nich boli nestabiln├ę, nekonzistentn├ę a neatrakt├şvne. Nov├í verzia na┼í┼ąastie v┼íetko zmen├ş.

S novou verziou sa tie┼ż zmenil ┼ít├Żl multitaskingu. Vyzer├í to, ┼że budeme ma┼ą nov├Ż z├íznam s oh─żadom na produktivitu. Od za─Źiatku sa objavil jemnej┼í├ş dizajn a anim├ícia.

Viac sa o tom do─Ź├ştate tu.

─îiara

Pre─Ź├ştajte si tie┼żAlebo sledujte viac vzru┼íuj├║cich spr├ív pre Android

Sledujte najnov┼íie technologick├ę novinky. Nasledujte n├ís Facebook, Twitter, Instagram! Chce┼í sa s nami porozpr├íva┼ą? Posla┼ą e-mail na (chr├ínen├Ż e-mailom)

MIUI 11 kone─Źne dostane dlho o─Źak├ívan├║ babi─Źku! 2

Zakladate─ż spolo─Źnosti Leak debutoval online v roku 1999, ke─Ć vytvoril CDRW.co.pt. S Spectrum 48K urobil prv├ę technick├ę pohyby a nikdy neopustil po─Ź├şta─Źe. Je z├ívisl├Ż na mobiln├Żch telef├│noch, tabletoch a pom├┤ckach.