Minimalistick├Ż! Spotify sp├║┼í┼ąa vizu├ílne zmeny v syst├ęme iOS s cie─żom pril├íka┼ą pou┼ż├şvate─żov Apple hudba

Minimalistick├Ż! Spotify sp├║┼í┼ąa vizu├ílne zmeny v syst├ęme iOS s cie─żom pril├íka┼ą pou┼ż├şvate─żov Apple hudba 1

Pred nieko─żk├Żmi d┼łami dostala spolo─Źnos┼ą Spotify aktualiz├íciu, ktor├í zlep┼íila rozhranie podcastov, v─Ćaka ─Źomu bola oblas┼ą vizu├ílne ─Źistej┼íia a objekt├şvnej┼íia. Z├ímerom spolo─Źnosti bolo pravdepodobne zatrakt├şvni┼ą produkt a umo┼żni┼ą nov├Żm pou┼ż├şvate─żom ─żah┼íie presk├║ma┼ą programy slu┼żieb.

Teraz platforma z├şskava aj v┼íeobecn├ę vizu├ílne obohatenie v syst├ęme iOS: bezplatn├ş aj platiaci pou┼ż├şvatelia by si mali v┼íimn├║┼ą zmeny od rozhrania, cez tla─Źidl├í a┼ż po zobrazenie obalu albumu.

Vo v┼íeobecnosti m├í aplik├ícia lep┼íiu vizu├ílnu identitu. Hne─Ć od za─Źiatku m├íme nov├ę tla─Źidlo n├íhodn├ęho v├Żberu predt├Żm, ako objekt├şvne otvor├şme konkr├ętny zoznam skladieb. Ak─Źn├ę tla─Źidl├í, ako napr├şklad p├í─Źi sa mi, vykon├ívanie a s┼ąahovanie, s├║ teraz zoskupen├ę do riadku na spodnom okraji prehr├íva─Źa. Dovtedy boli na r├┤znych miestach, tak┼że bolo ─żah┼íie k nim pristupova┼ą jednou rukou.

S t├Żmito zmenami sa zna─Źne ┼ípekuluje, ┼że cie─żom spolo─Źnosti Spotify je pril├íka┼ą pou┼ż├şvate─żov internetu Apple Music. Slu┼żba Apple m├í ve─żmi ─Źist├ę a objekt├şvne rozhranie, ktor├ę pote┼í├ş v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov. Nov├ę rozhranie, ktor├ę sa sp├║┼í┼ąa prim├írne pre telef├│ny iPhone, je toho siln├Żm ukazovate─żom, ale ke─Ć┼że spolo─Źnos┼ą Spotify m├í v r├ímci aplik├ície viac ako jednu slu┼żbu – napr├şklad podcasty – nemus├ş by┼ą ─żahk├ę vyvola┼ą dojem, ┼że jej pou┼ż├şvanie a zvl├ídnutie je r├Żchle a ─żahk├ę. ,

Nie je zn├íme, kedy spolo─Źnos┼ą vyd├í aktualiz├íciu pre Android, ale je to ot├ízka ─Źasu. Pam├Ątajte, ┼że spolo─Źnos┼ą Spotify ned├ívno za─Źala uspokojova┼ą dopyt pou┼ż├şvate─żov vo svojej beta verzii s optimalizovan├Żm zobrazovan├şm textov v slu┼żbe.

A ─Źo si si myslel o t├Żchto mal├Żch vizu├ílnych zmen├ích? Povedzte n├ím v koment├íroch!