Minblr: ďalšia téma WordPress podobná téme Tumblr

Naši priatelia v službe Themify nás informovali, že vydali ďalšiu tému podobnú Tumblru s názvom Minblr. Toto je jej druhá téma tumblru (prvá, ktorú sme už prebrali, Wumblr). Definujú Minblr ako minimálnu Tumblrovu podobnú tému pre WordPress, ktorá prichádza s responzívnym a tekutým webovým dizajnom, čo v podstate znamená, že dizajn prúdi veľmi dobre pri akomkoľvek rozlíšení obrazovky a jeho obsah sa zobrazuje veľmi dobre vo všetkých hlavných prehľadávačoch vrátane moderné mobilné zariadenia. Spolu s tým prichádza táto téma 3 Možnosti rozloženia (predvolené s bočným panelom, rozloženie 2 stĺpce a plná šírka bez bočného panela), 10 krásnych a farebných vzhľadov, widgety päty, ľahká integrácia videa a zvuku a ďalšie.

Tu je podrobný pohľad na Minblr pomocou snímok obrazovky:

Dizajn reakcie

Ako vidíte, tento dizajn sa automaticky prispôsobí akémukoľvek rozlíšeniu v prehľadávači, iPade, iPhone, Androide, Blackberry atď. Je to skvelé, pretože vám to ušetrí peniaze, keď si kúpite mobilný doplnok ako WP Touch Pro.

10 farebných kožiek

Minblr - Farebné schémy

Táto téma sa dodáva s 10 rôznymi farebnými vzhľadmi, takže pomocou tejto témy môžete spustiť 10 rôznych webov, ktoré majú svoju vlastnú jedinečnú farebnú schému. Vždy sa nám páči mať viac ako jednu farebnú možnosť pre tému, pretože to oprávňuje používateľa.

Formáty publikácie a spätná kompatibilita

Minblr - Post Formáty a ďalšie

Ako sa očakávalo pri novej verzii programu WordPress 3,1, Minblr je vopred povolený s funkciou Post Format, ale má aj spätnú kompatibilitu pre používateľov WordPress 3,0,5 a staršie verzie.

Ďalšie funkcie

  • Máš 4 Pripravte stĺpce miniaplikácie päty, ktoré môžete použiť, ak chcete.
  • dostane 3 rôzne rozloženia stránky (predvolene s bočným panelom, rozložením) 2 stĺpce a celá šírka bez bočného panela).
  • Má vlastný generátor ponúk pre hlavičku a pätu
  • Prijímajte uvítaciu správu z prispôsobenej domovskej stránky
  • Získate tiež predvolený štýl fotogalérie a oveľa viac

Nákup minblr stojí iba 39 dolárov, ale ak si poponáhľate a použijete kupón „minblr“, získate 40% zľavu na túto položku. Kupón je platný do 11. marca 2011.