Minblr: ďalšia téma WordPress podobná téme Tumblr

Naši priatelia v Themify nám povedali, že mali ďalšiu tumblrovskú tému s názvom Minblr. Toto je druhá téma Tumblra (prvá, ktorú sme sa zaoberali, Tumblr). Nastaviť Minblr ako minimálnu tému Tumblra pre WordPress, ktorá prichádza s citlivým a plynulým dizajnom. To v podstate znamená, že dizajn prúdi veľmi dobre pri akomkoľvek rozlíšení obrazovky a jeho obsah sa veľmi dobre zobrazuje vo všetkých populárnych prehliadačoch vrátane moderných mobilných zariadení. Táto téma tiež ponúka. 3 Nastavenia rozloženia (štandardne s bočným panelom, 2- Celá šírka a rozloženie stĺpcov bez bočného panela), 10 krásnych a farebných vzhľadov, päty widgety, ľahká integrácia videa a zvuku a oveľa viac.

Tu je podrobný pohľad na Minblr so snímkami obrazovky:

Dizajn reakcie

Ako môžete tento dizajn automaticky upraviť na akékoľvek rozlíšenie v prehliadači, iPade, iPhone, Androide, Blackberry atď. Je to skvelé, pretože šetrí peniaze, keď si kúpite mobilný doplnok, ako je WP Touch Pro.

10 farebných kožiek

Farebné schémy Minblr

Táto téma sa dodáva s 10 rôznymi farebnými odtieňmi, takže môžete použiť túto tému na spustenie 10 rôznych webových stránok s vlastnou farebnou schémou. Vždy sme chceli mať viac ako jedno nastavenie farieb pre tému, pretože to umožňuje používateľovi.

Uvoľnite formáty a spätnú kompatibilitu

Minblr - formáty pošty a ďalšie

Rovnako ako u novej verzie programu WordPress 3,1 Očakáva sa, že program Minblr je vopred aktivovaný pomocou funkcie e-mailového formátu, ale ponúka aj spätnú kompatibilitu pre používateľov WordPress 3,0,5 a predchádzajúce verzie

Viac funkcií

  • Oni majú 4 Stĺpce v miniaplikácii päty pripravené na použitie, ak si budete priať.
  • Príjmeš 3 rôzne rozloženia stránky (štandardne s bočným panelom, 2 Dizajn stĺpcov a plná šírka bez bočného panela).
  • Má vlastný generátor ponúk pre hlavičku a pätu
  • Dostajte uvítaciu správu z osobnej webovej stránky
  • Získate tiež štandardný štýl fotogalérie a ďalšie
  • Nákup Minblr stojí iba 39 USD. Ak však ponáhľate a použijete kupón „Minblr“, získate 40% zľavu na túto položku. Kupón je platný do 11:00 a platí v marci 2011.