Milovan├Ż model iPhone potichu zabil Apple a teraz VANISHED z obchodu

┼áPECUL├üCIA o AppleNadch├ídzaj├║ca s├ęria iPhone 13 st├íle pokra─Źuje, ale niektor├ş fan├║┼íikovia si st├íle l├ímu hlavu nad stratou starej klasiky.

Apple minul├Ż rok prestal pred├íva┼ą a vyr├íba┼ą svoje modely iPhone 11 Pro napriek tomu, ┼że s├║ ob─ż├║ben├ę a mizn├║ z obchodov.

Pre─Źo Apple presta┼ą pred├íva┼ą iPhone 11 Pro a Pro Max?

Odborn├şci ┼ípekulovali, ┼że preru┼íenie iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max to znamen├í Apple by mohol zjednodu┼íi┼ą svoj dod├ívate─żsk├Ż re┼ąazec.

─î├şm viac telef├│nov Apple ─Ź├şm je v├Żrobn├Ż proces zlo┼żitej┼í├ş.

Zjednodu┼íenie by pomohlo zn├ş┼żi┼ą n├íklady.

─Äal┼í├şm d├┤vodom m├┤┼że by┼ą to AppleS├ęria iPhone 12 obsahuje ┼ítyri r├┤zne modely iPhone.

Na telef├│ne iPhone 11 Pro a Pro Max Apple Webov├í str├ínka, o ktorej niektor├ş ─żudia uviedli, ┼że je podobn├í 12, mohla negat├şvne ovplyvni┼ą predaj iPhone 12.

Najdrah┼í├ş telef├│n Apple v s├║─Źasnosti pon├║kan├í webov├í str├ínka je iPhone 12 Pro Max.

Najlacnejšie na Apple webová stránka je iPhone SE.

IPhone XR a iPhone 11 je tie┼ż mo┼żn├ę k├║pi┼ą spolu so ┼ítyrmi modelmi zo s├ęrie iPhone 12.

Efekt├şvne zbavenie sa zariadenia iPhone 11 Pro AppleCeny sa pohybuj├║ v preh─żadn├Żch kateg├│ri├ích od stredn├Żch po vysok├ę.

Priaznivci iPhone 11 Pro zatia─ż nemusia panik├íri┼ą.

Niektor├ş predajcovia, ako napr├şklad EE, maj├║ st├íle v ponuke popul├írny iPhone.

Apple dajte iPhone 12 na trh NOV├Ü ma─żbu

V ─Ćal┼í├şch novink├ích, Apple vydal naliehav├║ aktualiz├íciu pre star┼íie telef├│ny iPhone, aby ich ochr├ínil pred hackermi.

V tomto roku by mohlo by┼ą na ceste sedem nov├Żch telef├│nov iPhone Apple Zd├í sa, ┼że registr├ícia potvrdzuje viacero nov├Żch modelov.

A, Apple musel zaplati┼ą mili├│ny dol├írov ┼żene, ktorej explicitn├ę vide├í a obr├ízky zdie─żali ─żudia, ktor├ş jej opravuj├║ iPhone, online.

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu