Mijia je hotová, teraz to bude Xiaomi Smart Life

mijia xiaomi inteligentný život

UPGRADE: Nasledujúce informácie nie sú správne. Xiaomi vydalo aktualizáciu na Weibo, kde sa vyjadrilo, že značka Mijia bude premenovaná na Xiaomi Smart Life (ako môžete vidieť na nasledujúcom obrázku). O niekoľko hodín neskôr však napravili.

Vlastne jediná vec, ktorá sa mení, je názov Mijiinho účtu na Weibo, aby sme porozprávali o všetkých produktoch ekosystému Xiaomi. Sami urobili chybu a zmenili publikáciu, aby objasnili, že zmena bude len vo fóre, nie v produktoch značky Mijia. Ospravedlňujeme sa za nedorozumenie. Ako môžete vidieť na obrázkoch, v druhom je publikácia upravená.

Zmena názvu značky Mijia

Náprava Mijia

Značky ekosystému Xiaomi predávajú všetky druhy produktov. Vďaka tomu je Xiaomi technologická spoločnosť trochu odlišná od ostatných. A teraz to vyšlo najavo Xiaomi Smart Life bude nový názov značky Mijia (jeho ekosystému produktov iných značiek).

Mijia je dnes jednou z najlepšie umiestnených značiek Xiaomi. Spoločnosť to však potvrdila Zmenia názov na Xiaomi Smart Life, aj keď naďalej budú používať rovnaké logo.

Mijia bude teraz Xiaomi Smart Life

mijia

To je potrebné zdôrazniť Spoločnosť Xiaomi predstavila svoju značku Mijia v marci 2016. Táto značka sa zrodila s cieľom odlíšiť produkty vyvinuté spoločnosťou Xiaomi od produktov vyrobených spoločnosťami tretích strán. V čínštine Mijia znamená „Inteligentný dom Xiaomi“. A zdá sa, že Smart Life zahŕňa oveľa viac produktov ako Smart HomeV skutočnosti spoločnosť Xiaomi uviedla na trh produkty Mijia, ktoré nie sú určené pre domácnosť.

Až do tejto chvíle Xiaomi na produktoch Mijia spolupracovalo s 55 spoločnosťami. Spoločnosť Xiaomi tiež dala jasne najavo, že vynaloží veľké úsilie na šírenie imidžu „Vyrobené v Číne“ A to sa dosiahne prostredníctvom ekosystému Mijia.

Xiaomi Smart Life je jasnejší ako mijia

Prvým produktom tejto novej značky Xiaomi Smart Life je Xiaomi ryžovar s japonskou technológiou. Nemôžeme zabúdať, že produkty prezentované pod značkou Mijia sa dočkali silného prijatia zo strany používateľov v mnohých častiach sveta.

Bude zaujímavé sledovať ako zmena názvu ovplyvní úspech tejto značky. Sme presvedčení, že Xiaomi bude aj naďalej robiť všetko pre to, aby pokračovalo v predaji produktov, ktoré uľahčujú život mnohým, mnohým ľuďom na celom svete. a ty Čo si myslíte o tejto zmene názvu?

Zdroj | Gizmo porcelán