miio: pravdepodobne najlep┼íia aplik├ícia pre pou┼ż├şvate─żov elektrick├Żch vozidiel

Pozn├íte aplik├íciu miio? Bude poslan├Ż ─Ćalej! Segment elektrick├Żch vozidiel rastie na celom svete av Portugalsku. V na┼íej krajine vyn├ílez pomohol k├║pi┼ą tento typ vozidla a rozv├şja sa aj sie┼ą n├íkladu.

Pre t├Żch, ktor├ş h─żadaj├║ aplik├íciu, ktor├í ich bude sprev├ídza┼ą na elektrick├Żch cest├ích, je to pravdepodobne jedna z najlep┼í├şch.

miio: pravdepodobne najlep┼íia aplik├ícia pre pou┼ż├şvate─żov elektrick├Żch vozidiel

V─Ćaka aplik├ícii miio m├┤┼żete vedie┼ą v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą …

Naz├Żva sa miio a vodi─Źi elektrick├Żch vozidiel ho ozna─Źuj├║ ako najlep┼í├ş z h─żadiska elektrickej mobility. T├íto aplik├ícia je bezplatn├í a poskytuje v┼íetky potrebn├ę inform├ície.

V─Ćaka miio m├┤┼żete zisti┼ą stav a obsadenie nab├şjacej stanice, v├Ż┼íku poplatku, dost├íva┼ą ozn├ímenia o slu┼żb├ích v re├ílnom ─Źase a navy┼íe za touto aplik├íciou je ve─żk├í komunita.

miio: pravdepodobne najlep┼íia aplik├ícia pre pou┼ż├şvate─żov elektrick├Żch vozidiel 1

miio: pravdepodobne najlep┼íia aplik├ícia pre pou┼ż├şvate─żov elektrick├Żch vozidiel 2

Na ├║rovni Stav a povolanie je mo┼żn├ę r├Żchlo a ─żahko skontrolova┼ą stav obsadenia nab├şjac├şch stan├şc. Intuit├şvny farebn├Ż sprievodca, ktor├Ż h─żad├í bezplatn├║ publik├íciu.

na Cena: ┬ú, m├┤┼żete simulova┼ą sumu, ktor├í sa m├í zaplati┼ą za dan├ę za┼ąa┼żenie, ulo┼żi┼ą simul├íciu a otvori┼ą hist├│riu simul├ície. M├┤┼żete tie┼ż zisti┼ą, ktor├í zmluva je najvhodnej┼íia na pou┼żitie a porovna┼ą ceny r├┤znych dod├ívate─żov a energetick├Żch siet├ş.

miio: pravdepodobne najlep┼íia aplik├ícia pre pou┼ż├şvate─żov elektrick├Żch vozidiel 3

miio: pravdepodobne najlep┼íia aplik├ícia pre pou┼ż├şvate─żov elektrick├Żch vozidiel 4

o ozn├ímenia, Je mo┼żn├ę dost├íva┼ą ozn├ímenia o zmene stavu z├ísuviek vybran├Żch stan├şc, radov a nov├Żch stan├şc vlo┼żen├Żch v bl├şzkosti!