Miesto je nov├í aplik├ícia Facebook pre ┼żiv├ę udalosti

T├şm v├Żvoj├írov aplik├íci├ş v Facebook, nazvan├Ż NPE, pracuje tvrdo. Menej ako 7 ubehla v tretej spustenej aplik├ícii dni.

Miesto je n├ízov novej tov├írne spolo─Źnosti ozn├ímenej v piatok. Je to mobiln├í aplik├ícia ur─Źen├í na interakciu s pou┼ż├şvate─żom po─Źas ┼żiv├Żch udalost├ş. T├íto aplik├ícia bola vyvinut├í v spolupr├íci s NASCAR.

Miesto je nov├í aplik├ícia Facebook pre ┼żiv├ę udalosti 1

ON Facebook je obrovsk├í spolo─Źnos┼ą, ktor├í obsahuje ove─ża viac ako len soci├ílnu sie┼ą. Okrem in├Żch siet├ş, ako s├║ popul├írne Instagram a WhatsApp, Mark Zuckerberg m├í tie┼ż t├şmy ur─Źen├ę na vytv├íranie r├┤znych obsahov.

Jedn├Żm z nich je t├şm NPE, ktor├Ż sa zaober├í v├Żskumom, v├Żvojom a experimentovan├şm s nov├Żmi v├Żrobkami. T├şm vyvinul ve─żmi zauj├şmav├ę projekty, ako s├║ Tuned a ned├ívno CatchUp pre videohovory a spolupr├ícu, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą konkurentmi spolo─Źnosti TikTok.

Teraz, za menej ako t├Ż┼żde┼ł, NPE prin├í┼ía tretiu novinku.

Miesto je nov├í aplik├ícia Facebook pre ┼żiv├ę udalosti

Toto je najnov┼í├ş projekt vytvoren├Ż t├şmom NPE. Aplik├ícia Miesto konania bola ohl├ísen├í minul├Ż piatok 29. m├íja a sl├║┼żi ako interakt├şvna platforma pre priame prenosy.

Aplik├ícia bola vyvinut├í v spolupr├íci s NASCAR, ktor├Ż t├║to slu┼żbu otestuje aj na jednej zo s├║┼ąa┼ż├ş automobilov.

Miesto je nov├í aplik├ícia Facebook pre ┼żiv├ę udalosti 2

Toto v┼íak nie je aplik├ícia na hranie udalost├ş. Je to priestor, v ktorom m├┤┼żu fan├║┼íikovia a koment├ítori, napr├şklad novin├íri a dokonca aj atl├ęti, komunikova┼ą po─Źas automobilov├ęho z├ívodu. Interakcia sa preto uskuto─Ź┼łuje prostredn├şctvom ÔÇ×miestÔÇť, ktor├ę s├║ druhom konferen─Źn├Żch miestnost├ş, kde m├┤┼żete uverej┼łova┼ą koment├íre, ot├ízky, interakt├şvne prieskumy a otvoren├ę kr├ítke rozhovory.

T├íto aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje zdie─ża┼ą ÔÇ×okamihyÔÇť ako zaznamenan├ę nezabudnute─żn├ę ponuky. Pri zdie─żan├ş t├Żchto okamihov dostan├║ fan├║┼íikovia toto upozornenie na svojom smartf├│ne a bud├║ m├┤c┼ą komunikova┼ą s ostatn├Żmi.

Miesto je nov├í aplik├ícia Facebook pre ┼żiv├ę udalosti 3Zobudi┼ą sa Facebook:

V├í┼íniv├ş fan├║┼íikovia neust├íle h─żadaj├║ lep┼íie sp├┤soby, ako sa spoji┼ą s in├Żmi fan├║┼íikmi a odborn├şkmi po─Źas svojich ob─ż├║ben├Żch udalost├ş.

Cie─żom aplik├ície je pon├║knu┼ą fan├║┼íikom interakt├şvny z├í┼żitok z druhej obrazovky, vybran├Ż odborn├şkmi a zameran├Ż na hlavn├ę momenty t├Żchto udalost├ş.

T├║to aplik├íciu bude testova┼ą NASCAR t├║to nede─żu

NASCAR bude prvou aplik├íciou, ktor├í t├║to aplik├íciu vysk├║┼íala, a t├║to nede─żu 31. Supermarket Heroes 500 a fan├║┼íikovia m├┤┼żu teraz sledova┼ą aplik├íciu cez aplik├íciu.

V─Ćaka fan├║┼íikom, ktor├ş sa moment├ílne nem├┤┼żu z├║─Źastni┼ą pretekov, je miesto konania skvel├Żm sp├┤sobom, ako spolo─Źne za┼żi┼ą NASCAR a zdie─ża┼ą v┼íetky udalosti.

Facebook

Pod─ża Tim Clarka, viceprezidenta NASCAR a digit├ílneho riadite─ża:

Ke─Ć NASCAR v nadch├ídzaj├║cich t├Ż┼żd┼łoch obnov├ş svoju ─Źinnos┼ą, Venue poskytne pou┼ż├şvate─żom jedine─Źn├Ż a vzru┼íuj├║ci sp├┤sob, ako sa spoji┼ą s in├Żmi z├ívodn├Żmi fan├║┼íikmi z cel├ęho sveta.

Aplik├ícia je k dispoz├şcii pre iOS a Android. Doteraz sa v┼íak testuje iba v USA a v ─Ćal┼í├şch krajin├ích sa nepl├ínuje jeho spustenie.