Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Miesta Deadpool Katana pre Fortnite týždeň 4 výzvy

Miesta Deadpool Katana pre Fortnite týždeň 4 výzvy 1

Pozrite sa, kde nájdete Deadpool's Katanas a ako dokončiť Fortnite X Deadpool týždeň 4 výzvy.

Fortnite Deadpool týždeň 4 výzvy sú živé a sú jednoduchšie, ako sa očakávalo. Tento týždeň pracujeme na prvom zaujímavom kozmetickom produkte z tretieho Marvel crossover.

Prvým krokom je nájsť Katana z Deadpoolu. Mnoho hráčov, vrátane mňa, si myslelo, že budete musieť tieto Katany nájsť na svete – podobné kozmetickým výzvam v minulosti.

Namiesto toho nájdete prvú Katanu v malej miestnosti Deadpoolu, ktorá trčí zo steny. Druhá je v trezore na inováciu naľavo od Maya.

Miesta Deadpool Katana pre Fortnite týždeň 4 výzvy 2Via: u / Jonathan287

Po dokončení tohto kroku musíte nepriateľským štruktúram utrpieť 10 000 škôd. Znie to ako veľa, ale nie je to nič, čo by rýchly zápas tímu Rumble nedosiahol.

V tíme Rumble môžete ľahko vyriešiť 10 000 poškodení niektorými C4 – alebo dokonca raketou Morotboat. Po dokončení budete mať jeden z najpopulárnejších zadných blendov Fortnite,

Deadpoolov chrbát znamená, že by sme mohli byť len týždeň alebo dva od toho, aby sme videli muža samotného. Dozvieme sa viac o tom, kedy dorazí Deadpool, keď sa budúci týždeň vydajú opravy patchov v12.20.