Microsoft Surface, tu sú ponuky a najnižšie ceny na webe

Od dnešného piatka 21. februára do 23. februára spoločnosť Microsoft ponúka zaujímavé ponuky vo svojom oficiálnom obchode. Obzvlášť, táto iniciatíva sa týka programu Surface Pro 7, Povrchová kniha 2, Surface Studio 2, Surface Pro X a Surface Laptop 3, Stručne povedané, väčšina modelov slávnej rady zariadení, ktoré sa v posledných rokoch etablovali ako jedno z najlepších v oblasti konvertibilných notebookov a zariadení typu všetko-v-jednom. Príležitosť nezmeškať, ak ste hľadali počítač založený na Windows 10.

Pokiaľ ide o laptop 3, je to jedno z nových zariadení, ktoré spoločnosť Microsoft predstavila počas udalosti v novembri 2019. K dispozícii v 13 verziách,5 a 15 palcov, je to notebook, ktorý je možné nakonfigurovať podľa vašich potrieb. Základné verzie skutočne obsahujú procesory Intel Core i5 a AMD Ryzen 3580 U 8 Gigabajt RAM a 128 Gigabajtov SSD.

Microsoft Surface, tu sú ponuky a najnižšie ceny na webe 1

Najlepšie varianty sú však vybavené procesormi Intel Core i7 10. generácie a procesorom AMD Ryzen 3580 U, 16 GB (16 GB). GB Verzie RAM sú k dispozícii výlučne v obchode Microsoft Store a sú súčasťou ponuky) a 512 GB SSD. Navyše, model 13,5 palec má špeciálne: Klávesnica je vyrobená výlučne z Alcantary (je však možné zvoliť celokovovú verziu), ktorá dáva jedinečný dotyk. V každom prípade vďaka ponukám vyvinutým spoločnosťou Microsoft je možné prostredníctvom tejto adresy kúpiť všetky verzie až s 20% zľavou.

Podľa Surface Pro 7 V našej úplnej recenzii sme s vami veľa hovorili. Čelíme najlepšie kabrioletom na trhu, najmä pre každého, kto potrebuje dôležité výhody z mobility. K dispozícii s procesormi Intel Core i3, i5 alebo i7 10. generácie, môže byť nakonfigurovaný s RAM až 16 Gigabajtov a dobre 1 Terabajt z SSD. Produkt, ktorý nie je potrebné uvádzať a ktorý je vďaka iniciatíve spoločnosti Microsoft možné zakúpiť s až 25% zľavou na tento odkaz.

Microsoft Surface, tu sú ponuky a najnižšie ceny na webe 2

Zľavy tiež ovplyvňujú Surface Pro X (až 20%), konvertibilné na základe Windows 10 so špecifickosťou, ktorá ho nejako robí jedinečným: v skutočnosti je založený na architektúre ARM, rovnaký pohľad na smartphones, Takže bez obetovania sily je to zariadenie, ktoré ponúka určitú nadštandardnú autonómiu a ktoré môže skutočne zmeniť využitie mobilných telefónov. Výhoda, ktorú nemožno podceňovať! Nájdete ho na tejto adrese.

Pobyty v konvertibilnom svete, spoločnosť Redmond sa rozhodol zľavu Surface Book 2, Zariadenie, ktoré od svojej prvej generácie skutočne prepísalo priemyselné štandardy, hlavne vďaka prítomnosti špeciálneho pántu s elektromagnetickým spojením a vyhradenej grafickej karty integrovanej do klávesnice. K dispozícii v 13 verziách,5 a 15 palcov, je možné ich nakonfigurovať pomocou procesorov Intel Core i5 alebo i7, pričom RAM dosahuje 16 GB. Ak sa vezme do úvahy hodnota jednotky, možnosť kúpiť ju so zľavou 30% (na tejto adrese) je príležitosťou nevynechať.

Microsoft Surface, tu sú ponuky a najnižšie ceny na webe 3

Nakoniec, Surface Studio 2, Tu sme do skutočnej pracovnej stanice typu všetko v jednom, priamy konkurent spoločnosti iMac Pro, s výhodou, že je na palube Windows 10, aspekt, ktorý odlišuje použitie mnohých profesionálnych aplikácií. S týmto zariadením strata energie: Procesory Intel Core i7, až 32 GB RAM, až 8 Vyhradená pamäť Gigabyte pre grafickú kartu Nvidia, 28-palcová obrazovka Pixel Sense s rozlíšením zapnutým 40,500 x 3.000 pixelov. To všetko bez toho, aby ste zabudli na špecifický tvarový faktor, ktorý vám fyzicky umožňuje nakloniť panel, aby ste čo najlepšie využili integrovaný digitizér.

Spoločnosť Microsoft ponúka so zľavou, ktorá sa môže dotýkať 15%, čo je neoprávnená príležitosť pre profesionálov. Nakoniec jedno dôležité vysvetlenie: v obchode spoločnosť skutočne objasňuje, že „najlepšia ponuka je naša, sľubujeme vám. Kúpte si novú povrchovú jednotku bez obáv: ak ju neskôr nájdete za nižšiu cenu, rozdiel vám vrátime. “V tomto zmysle jednoducho kontaktujte 800 – 598979, aby ste dostali rozdiel späť.”