Microsoft Surface Pro 4 Preskúmanie

Microsoft Surface Pro 4 tvrdí, že má prenosnosť tabletu a výkon, ktorý zodpovedá vášmu počítaču s každodennou prácou. Zatiaľ čo povrch 4 je v porovnaní s ostatnými tabletami ťažký, umožňuje prehliadanie prehliadania, používanie zábavy a dokonca aj ľahkú kanceláriu.

Pokiaľ ide o vykonanie nejakej serióznej práce, Surface Pro 4 môže byť ľahko prevedený na pokročilý Ultrabook so vstavaným Kickstand a voliteľnou (ale odporúčanou) ochranou typu (klávesnica).

Microsoft Surface Pro 4 Preskúmanie

Spoločnosť Microsoft konečne prišla so zariadením (tablap!), Ktoré má potenciál nahradiť počítač aj tablet. Jediný „neznámy“ v tomto okamihu, ktorý to umožňuje Apple, Google a ďalší, ktorí sa vrátia do tejto kategórie, sú softvérovou súčasťou aplikácie Surface Pro 4,

Pôvodne Surface Pro 4 bojovali proti chybnému firmvéru, ktorý spôsobil, že jeho používatelia hlásili problémy s pripojením Wi-Fi, Bluetooth, výdržou batérie a problémami so spánkom a bdením. Všetky tieto problémy boli teraz vyriešené spoločnosťou Microsoft a vyriešené prostredníctvom aktualizácií firmvéru.

Z pohľadu užívateľa, Surface Pro 4 má všetky kľúčové funkcie, ako sú funkcie napájania, prenosnosti, bezpečnosti a správy IT, ktoré sa môžu silne odvolať na cieľových kupujúcich – študentov, odborníkov, podnikateľov.

Surface Pro 4 je k dispozícii na adrese Amazon

tvarový faktor

rozmery: 11,50 x 7Hrúbka 0,93 x 0,33 palcahmotnosť: 10,05 kg

Je ťažké byť ohromený dizajnom a kvalitou stavby tejto jednotky, ktorá je skutočne cenovo dostupná pre spoločnosť, ktorá je najlepšie známa pre svoj softvér.

Telo Surface Pro 4 je vyrobený z pevného horčíkového obalu „VaporMg“, na rozdiel od bežných tabliet, ktoré majú tvrdé plastové telo.

Surface Pro 4 váži 10,69 libier, čo je evidentne ťažké v porovnaní s bežnými 10-palcovými tabletami, ale je ľahší ako 13 ″ Macbook Air (20,96 libier) a ďalšie knihy Ultra.

Všeobecne možno povedať, Surface Pro 4 je štýlová jednotka s vynikajúcou kvalitou zostavenia porovnateľná s Apple Jednotky.

Šou

Rozhodnutie: 2736 x 1824 (267 ppi)

Surface Pro obsahuje 2736 x 1, 824 displej, čo zodpovedá obrovskému 267 ppi displeju 12.3 palcový displej.

Na porovnanie, jeho priamy konkurenčný 13-palcový MacBook Air má rozlíšenie 128 ppi a vyhladzuje nový, 12 Apple.9-inch iPad Pro, ktorý má rozlíšenie 264 ppi.

Celkovo vzaté, obrazovka vyzerá fantasticky a poskytuje skvelý kontrast s ostrými obrázkami a ľahko čitateľným textom.

Dotykový displej a pero

Dotykový displej a technológia pera pre Surface Pro 4 bol navrhnutý pomocou spoločnosti N-trig, spoločnosti so sídlom v Izraeli, ktorú spoločnosť Microsoft získala za nahlásenú spoločnosť 30 miliónov dolárov,

Prepracovaná dotyková obrazovka pre Surface Pro 4 bola presnejšia a citlivejšia na odtlačky prstov a pero pohybom dotykových senzorov pod sklom čo najbližšie k obrazovke.

Povrchové pero, ktoré je súčasťou zariadenia Surface Pro, bolo navrhnuté tak, aby sa cítilo skôr ako pero, vďaka čomu je ľahko použiteľné a ľahko použiteľné. Obsahuje tiež gumu, ktorá skutočne funguje rovnako, ako by ste očakávali.

Operačný systém

OS: Windows 10Kompatibilné s: Microsoft Office, akýkoľvek softvér pre osobné počítače

Je dodávaný s verziou Pro Windows 10 operačných systémov a 30-dňová bezplatná skúšobná verzia softvéru Microsoft Office 365.

Toto by malo objasniť všetky vaše pochybnosti, ak ste (podobne ako ostatní) dúfali, že spoločnosť Microsoft urobí maximum Windows Kancelársky softvér zadarmo s aplikáciou Surface Pro 4,

Pozitívne je, Surface Pro 4 dokáže spracovať takmer všetky aplikácie profesionálneho stupňa, vrátane celého balíka Microsoft Office Suite, Adobe Creative Cloud, Citrix, AutoCAD, Visual Studio a ďalších.

Procesor a RAM

procesor: Intel Core M3, i5 a i7RAM: 4, 8 a 16 GB

Surface Pro 4 prevádzkované spoločnosťou Intel 61. generácia procesorov Core i5, i7 a M3. Tieto procesory novej generácie boli navrhnuté tak, aby šetrili výdrž batérie a znižovali teplo a zároveň ponúkali najvyššiu kvalitu.

Tu je súhrn procesorov SP4 založený na porovnaní, ktoré sa mu ponúklo Webová stránka spoločnosti Intel,

664-bitový procesor Intel Core i7-6650U, až 3,4 Rýchlosť GHz, grafika Intel Iris 540
Šiesta generácia procesorov Intel Core i5-6300U, 64 bit, až 3 Rýchlosť GHz, grafika Intel HD 520
Šiesta generácia procesorov Intel Core M3-6Y30, 64 bit, až 2,2 Rýchlosť GHz, grafika Intel HD 515

Pokiaľ ide o napájanie, žiadna verzia aplikácie Surface Pro sa nelíši od vášho každodenného notebooku. Ľahko to dokáže medzi videami, hudbou, surfovaním po internete a programami balíka Microsoft Office, ako sú Excel, Word a Outlook.

skladovanie

Úložisko SSD: 128, 256, 512 GB a 1 TB

Podobne ako v hlavnej knihe, Surface Pro 4 Dodáva sa s úložnými zariadeniami SSD, ktoré dokážu načítať údaje rýchlejšie ako bežné úložné zariadenia.

Základná verzia aplikácie Surface Pro 4 začínajúce na 128 GB a ide o 512 GB a 1 TBverzia Surface Pro 4 je tiež k dispozícii.

batérie

Veľkosť batérie: 42.5wHPožiadavky na výdrž batérie: 9 hodiny

Podľa spoločnosti Microsoft je batéria od spoločnosti Surface Pro 4 je určený pre 9 hodín prehrávania videa.

Avšak na základe užívateľských recenzií a nezávislých testov na batérie je to životnosť batérie Surface Pro 4 môže byť odkiaľkoľvek 4 na 6 hodín, v závislosti od vášho použitia a modelu.

kamery

Predná kamera: 5 Nahrávanie vo formáte MP, 720pCúvacia kamera: 8 MP, 1, 080p kamera

Surface Pro 4 prichádza s jedným 5 Predná kamera MP ideálna pre Skype hovory a ďalšie webové aplikácie. Má tiež zadnú kameru, ktorá zaznamenáva videá 1, 080p.

Môžete byť v pokušení vyskúšať predný fotoaparát priamo pomocou Skype, Spoločnosť Microsoft tiež ponúka bezplatné pevné hovory do viac ako 60 krajín na celý rok.

Ochrana stojanov a ochrana proti typu

Surface Pro 4 Dodáva sa so vstavaným stojanom, ktorý získal kladné hodnotenie a dobrú spätnú väzbu od používateľa za veľmi nastaviteľnú (22 až 150 stupňov) a jeho robustnú kvalitu zostavenia, ktorá umožňuje prístroju Surface Pro 4 s tabletom zaobchádzať ako s počítačom.

Stále však musíte zakúpiť Microsoft Type Cover (klávesnicu), aby ste využili celý potenciál zariadenia a použili ho ako bežný stolný počítač.

Surface Pro 4 technické údaje

Vlastnosti povrch 4
Veľkosť (D x Š) 11,50 x 70,9 palec
hrúbka 00,33 palca
závažia 10,69 – 10,73 kg
Veľkosť obrazovky 12.3 palcov
Rozhodnutie 2736 x 1824 (267 ppi)
procesor Intel Core M3, i5 alebo i7
grafika Grafika Intel HD 520
Baggy 4 GB, 8 GB alebo 16 GB FRAME
Ukladací priestor (SSD) 128 GB256 GB512 GB, 1 TB
olympijské hry Windows Pro 10
Dodávaný softvér Kancelárska 30-dňová trať
Životnosť batérie 9 hodín (očakávať 5 na 7 hodín)
fotoaparát 5 MP Front
Cúvacia kamera 8 MP, 1, Nahrávanie 080p
porty 1x USB 3,0, mini DisplayPort, čítačka kariet microSD (UHS-I), konektor pre slúchadlá / mikrofón
ostatné Mikrofóny, Stereo reproduktory (Dolby), Svetelný senzor, Akcelerometer, Gyroskop, Magnetometer
Cena z 849 dolárov

* Aktuálne ceny sa môžu líšiť+

Ktorý povrchový povrch si môžete kúpiť

Webová stránka spoločnosti Microsoft a tlačidlo „Prispôsobiť“ vám v skutočnosti nepomôžu, ak hľadáte návod, pre ktorú verziu aplikácie Surface Pro 4 kúpiť.

Naše všeobecné usmernenie v tomto ohľade by bolo takéto:

Core M3 verzia Surface Pro 4 je určený pre tých, ktorí chcú šetriť náklady, majú dobrú výdrž batérie a nebudú používať programy náročné na procesor, ako je Photoshop.
Prejdite na verzie Surface Pro verzie Core i5 a Core i7 4 ak chcete používať viac programov náročných na procesor, ako sú Photoshop, AutoCad, Visual Studio a ďalšie.

    Ako vybrať správnu myš pre váš počítač