Microsoft Surface Phone: Aký je doterajší príbeh?

O spoločnosti Microsoft sa už dlho hovorí, že pracuje na svojom vlastnom smartfóne Surface Phone, ktorý je určený na prevádzkovanie spoločnosti. Windows 10 operačných systémov.

Aj keď pred niekoľkými rokmi došlo k veľkému úniku informácií, keď sa uvádza, že zariadenie „zezelenalo“ a tím tabletu Surface na tom pracoval, v poslednej dobe sa situácia zmenšila. Toto všetko vieme o telefóne s povrchom spoločnosti Microsoft.

Dátum vydania a cena

  • Máj 2016 bol navrhnutý prvýkrát
  • Nárok na apríl 2017
  • 2019 a stále žiadne správy

O spoločnosti Microsoft sa prvýkrát hovorilo, že sa zameriava na vydanie z mája 2016 pre svoj povrchový telefón, hoci tento dátum bol neskôr presunutý do apríla 2017 po správach od Windows Central tvrdí, že spoločnosť plánuje spustiť aktualizáciu Redstone 2 s novým hardvérom v apríli 2017.

Teraz sme, samozrejme, v posledných rokoch v apríli 2017 a ešte stále neexistujú žiadne znaky telefónu Microsoft Surface, alebo mnohí naznačujú, že čoskoro dorazí.

Pokiaľ ide o cenu, ak by sa niekedy objavil povrchový telefón od spoločnosti Microsoft, očakávali by sme vyššiu cenovú značku ako povrchový tablet.

Povesť Microsoft Surface Phone: čo sa doteraz stalo?

31. mája 2018: Microsoft Surface Phone sa vracia na kartu; Windows 10 v ARM, Snapdragon 850 SoC

WinFuture našiel niekoľko dokumentov Qualcomm, ktoré naznačujú, že spoločnosť Dell pracuje na povrchovom telefóne, ktorý bude bežať na novom procesore Qualcomm Snapdragon 850 a bude bežať. Windows 10 v ARM.

Hovorí sa, že povrchový telefón s kódovým označením Januss má tri displeje, dva na vnútornej strane tela, ktoré je možné zložiť a jeden na vonkajšej strane, takže ho možno používať aj po zatvorení.

7 November 2016: jedná sa o obrázky z mobilného telefónu Microsoft Surface?

Leaker Evan Blass zdieľa niekoľko fotografií. Twitter ukazuje, ako smartphone pracuje Windows 10. V tom čase nebolo alebo nebolo potvrdené, že ide o telefón Microsoft Surface, a niektoré médiá tvrdili, že to tak bolo Windows Telefón bol namiesto toho vyrobený spoločnosťou Dell.

12. september 2016: Microsoft odstráni linku Lumia na konci roku 2016, povrch telefónu sa posunie ďalej

Správa Winbeta naznačuje, že spoločnosť Microsoft opustí linku Lumia na konci roku 2016 so zameraním na ďalší povrchový telefón.

Winbeta tiež tvrdí, že široko rozšírený povrchový telefón bude oznámený na udalosti v októbri 2016. Prichádzalo po tom, ako hlavný technický riaditeľ spoločnosti Microsoft Laura Butler tweetoval o telefóne s miernou provokáciou.

„Povrchový telefón NIE JE potvrdený,“ napísal. Dvojité zápory mnohých ľudí znamenajú, že telefón existuje.

26. apríla 2016 – Povrchový telefón sa očakáva v apríli 2017

Windows Centrálne správy uvádzajú, že spoločnosť Microsoft plánuje spustiť povrchový telefón v apríli 2017. Pôvodné oneskorenie v roku 2016 sa spoločnosti skracuje, kým nedokončí program Microsoft Redstone. 2, hovorí, že prináša nové funkcie pre PC a najmä pre mobilné zariadenia.

V správe sa tiež uvádza, že môžeme očakávať, že sa spoločnosť Microsoft zameria na Surface Phone ako najbezpečnejšiu na svete a zároveň na najlepšiu produktivitu.

25. apríla 2016: Microsoft Surface Phone je pravdepodobne prvý, ktorý má na sebe 8 GB RAM a Snapdragon 830

Forbes našiel v zozname podporovaných čipových súprav čipovú sadu s názvom MSM8998 Windows 10 na stránke Minimálne hardvérové ​​požiadavky spoločnosti Microsoft.

Táto čipová sada sa považuje za procesor Qualcomm Snapdragon 830, vďaka čomu niektorí ľudia predpokladajú, že spolu s telefónom Microsoft Surface Phone príde 8 GB RAM. Tieto špecifikácie nie sú teraz také pôsobivé, ale už v roku 2016.

3 December 2015: Microsoft Surface Phone pracuje v roku 2016

Daily Express uvádza, že priemyselné zdroje tvrdia, že spoločnosť Microsoft dostala zelenú svetlo pre povrchový telefón kompatibilný s procesorom Intel, ktorý by to ukázal. Windows 10 operačných systémov.

2 December 2015: Prvý „povrchový telefón“ spoločnosti Microsoft je pravdepodobne vo výstavbe, pravdepodobne debutuje v októbri

Správy naznačujú, že Panos Panay, ktorý viedol tím inžinierov, ktorí vyvinuli knihy povrchov a povrchov, pracuje na telefóne.

Očakáva sa, že toto zariadenie bude dlho očakávaným povrchovým mobilným telefónom a bude uvedené na trh koncom roka 2016. Windows Spoločnosť Central uviedla, že spoločnosť Microsoft stále dokončuje podrobnosti, ako napríklad dizajn, hardvér a funkcie, a že tieto veci sa dokončia až v polovici roku 2016.

9 Apríl 2015: Objavujú sa koncepty displeja Microsoft Surface Phone

Spoločnosť PC World zastáva rôzne koncepčné vyobrazenia grafického dizajnéra Nadira Aslama, ktorý predstavuje povrchový telefón s rôznymi funkciami vrátane klávesníc s rozmermi mobilných telefónov, ako je napríklad povrchový tablet.

8 Máj 2014: Spoločnosti Intel a Microsoft spolupracujú

CNET uvádza, že produkty spoločnosti Intel na povrchu sa tiež očakávajú na udalosti spoločnosti Microsoft 20. mája 2014, ktorú predtým uviedol Bloomberg. Niektorí to viedli k presvedčeniu, že Microsoft a Intel spolupracujú na telefóne s povrchom, ale ešte to nie je realita.