Microsoft Surface Duo 2 ofici├ílne odovzdanie ofici├ílnych FCC list├şn

De acordo com um relat├│rio do Windows Centr├ílne, vybaven├ę ÔÇ×port├ílom vybaveniaÔÇť spolo─Źnosti Microsoft pre certifik├ít FCC. Dokumenty, ktor├ę v├ís m├┤┼żu postihn├║┼ą, s├║ konfigura─Źn├ę ├║daje – ÔÇ×uma com ecr├ú aberto e outra com ecr├ú fechadoÔÇť.

A Microsoft agendou um evento do Surface para amanh├ú dia 22 de setembro. Espera-se que a empresa anuncie v├írios dispositivos e um deles poder├í ser o Microsoft Surface Duo 2. V┼íetko, ─Źo chcete urobi┼ą, je Microsoft Surface Duo origin├íl do ano passado. Agora antes do seu lan├žamento, parece ter sido certificado pela FCC.

De acordo com um relat├│rio do Windows Centr├ílne, um “equipmentamento port├ítil” da Microsoft na certifik├íciu FCC. A documenta├ž├úo menciona que este dispositivo suporta duas configura├ž├Áes – “uma com ecr├ú aberto e outra com ecr├ú fechado”.

Nasleduj├║ci popis obsahuje nieko─żko z├íkladn├Żch ├║dajov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii. Microsoft Surface Duo 2. Toto osved─Źenie je potvrden├ę ako ┼ítandardn├ę pripojenie jedn├ęho smartf├│nu k v├Ą─Ź┼íiemu po─Źtu duplexov, vr├ítane multi-banda 5G, WiFi 6, NFC e UWB (ultra┼íirokop├ísmov├ę).

V┼íetky inform├ície o FCC s├║ uveden├ę v ─Źasti ÔÇ×Transfer├¬ncia de Energia Sem FioÔÇť. O Windows Centr├ílne hlavn├ę ot├ízky t├Żkaj├║ce sa typickej technickej evidencie a sp├Ątnej v├Ązby o Qi. Talvez, o Surface Duo de segunda gera├ž├úo possa chegar com carregamento indutivo para a Povrchov├ę pero.

De acordo com relat├│rios anteriores, o Microsoft Surface Duo dever├í chegar com zobrazuje duplos de 5,8 rozl├ş┼íenie je 2754 x 1896 pixelov (vybran├ę rozl├ş┼íenie) a m├┤┼że zah┼Ľ┼ła┼ą aj r├┤zne atualiza─Źn├ę zariadenia. M├íme k dispoz├şcii v┼íetky mo┼żnosti SoC Qualcomm Snapdragon 888 emparelhado com 8 GB RAM alebo 128 GB/256 GB.

V┼íetky mo┼żnosti prechodu na konfigur├íciu s├║ komplikovan├ę a kompostuj├║ hlavn├Ż sn├şma─Ź s rozl├ş┼íen├şm 12 megapixelov, telefaxov├Ż senzor s rozl├ş┼íen├şm 12 megapixelov a ultra┼íirokouhl├Ż sn├şma─Ź s rozl├ş┼íen├şm 16 megapixelov. Uva┼żujte o be┼żn├Żch, intern├Żch (intern├Żch), 12 -megapixelov├Żch sn├şma─Źoch.

V┼íetky mo┼żnosti, Bluetooth 5.1, digit├ílny sn├şma─Ź, altifalantes est├ęreo, porta USB Type-C e uma bat├ęria 40,400 mAh (pribli┼żne). V├Ą─Ź┼íina z nich m├í ve─ża d├┤le┼żit├Żch aplik├íci├ş, ako je mo┼żn├ę, ┼że v syst├ęme Android 11 m├íte k dispoz├şcii nieko─żko jadier (Branco, Preto).

Como mencionado no in├şcio, o Microsoft Surface Duo 2 ser├í revelado oficialmente amanh├ú 22 de setembro.