Microsoft pripom├şna pou┼ż├şvate─żom Wunderlistu, aby ukon─Źili aplik├íciu v m├íji, ale m├íte ─Źas na prenos ├║dajov do aplik├ície Microsoft To Do

Microsoft pripom├şna pou┼ż├şvate─żom Wunderlistu, aby ukon─Źili aplik├íciu v m├íji, ale m├íte ─Źas na prenos ├║dajov do aplik├ície Microsoft To Do 1

Z technick├ęho h─żadiska je st├íle mo┼żn├ę stiahnu┼ą aplik├íciu Wunderlist-to-do, ale nebude to tak dlho. A Microsoft pripom├şna pou┼ż├şvate─żom, ┼że ─Źas sa kr├íti.

Ak si pam├Ąt├íte, spolo─Źnos┼ą Microsoft z├şskala popul├írnu aplik├íciu Wunderlist u┼ż v roku 2015. S t├Żm vo vrecku spolo─Źnos┼ą Microsoft nakoniec spustila svoju vlastn├║ aplik├íciu ├║loh a zoznamov, vhodne nazvan├║ Microsoft To Do. Mo┼żnosti prvej strany Microsoftu priniesli so sebou mno┼żstvo ├║┼żasn├Żch funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm sa Wunderlist v priebehu rokov stal tak popul├írnym. V├Żsledkom je, ┼że aplik├ícia Microsoft To Do sa stala sol├şdnou vo─żbou pre zoznamy ├║loh.

Ale pre ─żud├ş z Wunderlistu, ktor├ş aplik├íciu st├íle pou┼ż├şvaj├║, je takmer ─Źas rozl├║─Źi┼ą sa nav┼żdy. Spolo─Źnos┼ą Microsoft pripom├şna tento t├Ż┼żde┼ł pou┼ż├şvate─żom, ┼że ofici├ílna aplik├ícia Wunderlist bude ukon─Źen├í v m├íji 6, Ak k tomu d├┤jde, zoznamy n├ístrojov sa u┼ż nebud├║ synchronizova┼ą medzi zariadeniami, ─Źo v podstate odstr├íni jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch funkci├ş aplik├ície. Existuj├║ v┼íak dobr├ę spr├ívy, ak pou┼ż├şvatelia pl├ínuj├║ prejs┼ą na alternat├şvy spolo─Źnosti Microsoft.

Existuje r├Żchly a ─żahk├Ż sp├┤sob, ako prenies┼ą ├║daje z Wunderlistu do aplik├ície Microsoft To Do a spolo─Źnos┼ą zostavila dohromady praktick├║ vstupn├║ str├ínku podrobnosti o tom, ako to urobi┼ą. Schopnos┼ą nahr├íva┼ą zoznamy a pren├í┼ía┼ą ich do aplik├ície Microsoft To Do m├í tie┼ż obmedzen├Ż ─Źasov├Ż r├ímec, preto┼że pou┼ż├şvatelia maj├║ iba do 30. j├║na, aby si v┼íetko, ─Źo chc├║ prenies┼ą.

Existuj├║ iba tri kroky na prenos zoznamov z Wunderlistu do spolo─Źnosti Microsoft To Do:

  • krok 1: Stiahnite si aplik├íciu Microsoft To Do.
  • krok 2: Prihl├íste sa do spolo─Źnosti Microsoft, ─Źo znamen├í, ┼że pou┼ż├şvate svoj e-mail pripojen├Ż k veciam, ako s├║ Xbox, Microsoft 365, Skype, OneDrive alebo Outlook.com. Ak e┼íte ┼żiadny nem├íte, m├┤┼żete si ho vytvori┼ą.
  • krok 3: Na prevzatie zoznamov ├║loh z programu Wunderlist pou┼żite zabudovan├ęho dovozcu v aplik├ícii Microsoft To Do. Import├ęra n├íjdete v rozba─żovacom okne v aplik├ícii ├Ülohy alebo v ─Źasti Nastavenia aplik├ície.

Microsoft To Do je bezplatn├í aplik├ícia a je k dispoz├şcii teraz pre iOS a Mac OS,

Pou┼ż├şvate denn├║ aplik├íciu zoznam ├║loh? Ak ├íno, ktor├ę uprednost┼łujete? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.