Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Microsoft Flight Simulator bude zahŕňať všetky letiská na Zemi; 37 000 bolo upravených ručne

Nové bezpochyby nové Microsoft Flight Simulator Bude to najlepší letový simulátor, aký sme videli v histórii, nehovoriac o tom, že by to mohla byť aj najrealistickejšia hra s doteraz najlepšou grafikou. Stále budeme poznať informácie, ktoré kvapkajú, a zdá sa, že tento titul nás nikdy neprestane udivovať.

Screenshoty Microsoft Flight Simulator 3 740x416 0

Najnovšie informácie sa dodávajú s „filtrovaním“ prívesu zameraného na dôverných používateľov platformy, ktorá s nami hovorí letísk, dajte nám vedieť zahrnú sa všetky existujúce letiská na našej planéte,

Na vytvorenie týchto letísk použila spoločnosť Microsoft databázy Microsoft Flight Simulator X, Potom tím prostredníctvom satelitných snímok upravil skutočné oblasti letísk. Najmenej 37 000 z nich bolo manuálne upravených tak, aby poskytovali bezprecedentný realizmus a úroveň detailov, čo znamená, že čelíme titulu, ktorý budú hrať profesionálni piloti, stážisti, študenti a dokonca aj nováčikovia, ktorí si jednoducho chcú užiť simulátor letu, a očakáva sa, že hra ponúka viac „pasážového“ ovládacieho myslenia používateľov, ktorí nechcú brať titul tejto kategórie tak vážne.