Microsoft dod├íva ┼ítyri nov├ę zn├íme probl├ęmy Windows 10 budova 19592

Microsoft dod├íva ┼ítyri nov├ę zn├íme probl├ęmy Windows 10 budova 19592 1

Posledn├ę t├Ż┼żdne Windows 10 Insider Preview bol vytvoren├Ż v sekcii Quick 19595 Quick, a ako sa uk├ízalo, tento t├Ż┼żde┼ł nebude k dispoz├şcii ┼żiadne nov├ę vydanie kv├┤li leteckej chybe. Kon┼ítrukcia z minul├ęho t├Ż┼żd┼ła sa tie┼ż uk├ízala by┼ą robustnej┼íia, ako sa p├┤vodne predpokladalo. Do zoznamu boli pridan├ę ─Ćal┼íie ┼ítyri zn├íme probl├ęmy

Tu je zoznam:

  • Pre┼íetrujeme preh─żady, ┼że ikony aplik├íci├ş na paneli ├║loh maj├║ probl├ęmy s vykreslen├şm vr├ítane ┼ítandardiz├ície ikony .exe.
  • Presk├║mame spr├ívy, ┼że ikona bat├ęrie na uzamknutej obrazovke sa v┼żdy zobrazuje v bl├şzkosti tara, bez oh─żadu na ├║rove┼ł nabitia bat├ęrie.
  • Presk├║mame spr├ívy, ┼że slu┼żba IIS je nakonfigurovan├í na predvolen├ę hodnoty po vytvoren├ş nov├ęho zostavenia. Po in┼ítal├ícii novej verzie mus├şte z├ílohova┼ą, aby ste mohli nakonfigurova┼ą a obnovi┼ą IIS.
  • Pracujeme na probl├ęme, ktor├Ż sp├┤sob├ş, ┼że webkamery nefunguj├║ spr├ívne, ke─Ć sa pok├║┼íame uskuto─Źni┼ą videohovor v t├şmoch spolo─Źnosti Microsoft. Pri pou┼ż├şvan├ş programu Microsoft Team pomocou preh─żad├íva─Źa by webov├í kamera nemala by┼ą ovplyvnen├í.

Niektor├ę z t├Żchto probl├ęmov sa zdaj├║ by┼ą celkom d├┤le┼żit├ę v z├ívislosti od toho, od ─Źoho z├ívis├ş v├í┼í po─Ź├şta─Ź. Dobr├í spr├íva je, ┼że bud├║ci t├Ż┼żde┼ł by malo by┼ą nov├ę zostavenie, ale zl├í spr├íva je, ┼że akon├íhle ste v r├Żchlej slu─Źke, budete tam dos┼ą zaseknut├ş, ak neobnov├şte tov├íre┼ł.

Je to preto, ┼że r├Żchle prepojenie u┼ż nie je prepojen├ę s vetvou v├Żvoja. R├Żchle a pomal├ę epiz├│dy boli rovnak├ę ako v├Żvojov├ę vetvy, tak┼że ak sa nud├şte s epizodickou nestabilitou, m├┤┼żete prepn├║┼ą na spomalenie. Do┼ílo tie┼ż k obdobiu ÔÇ×Magic WindowÔÇť, v ktorom je funkcia Quick Loop kompatibiln├í s architekt├║rou RTM, tak┼że m├┤┼żete prev├ídza┼ą svoj po─Ź├şta─Ź na produkciu.

To u┼ż neplat├ş, preto┼że Quick Loop je jedinou vetvou v├Żvoja. To znamen├í, ┼że va┼íe zariadenie je v┼żdy v popred├ş a nikdy sa nedostane k produk─Źnej verzii Windows, Alebo dokonca pomal├Ż odkaz. To tie┼ż znamen├í, ┼że ke─Ć bude akceptovan├Żch viac verzi├ş, niektor├ę bud├║ stabilnej┼íie ako in├ę a m├┤┼żu sa vyskytn├║┼ą chyby v rie┼íen├ş, ktor├ę nem├íte na v├Żber.