Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Mi Mix Alpha je pripraven√Ĺ na s√©riov√ļ v√Ĺrobu, hovor√≠ Xiaomi

Mi Mix Alpha je pripraven√Ĺ na hromadn√ļ v√Ĺrobu. Cui Baoqiu, predseda technick√©ho v√Ĺboru Xiaomi, a Han Haicai, ńćlen t√≠mu pre v√Ĺskum a v√Ĺvoj tejto jednotky, to ozn√°mili na tlańćovej konferencii, ktor√° sa konala v Pekingu v posledn√Ĺch dŇąoch. Napriek tomu sa s√©riov√° v√Ĺroba tohto konkr√©tneho smartf√≥nu eŇ°te nezańćala, zd√īrazŇąuje sa vŇ°ak, Ňĺe sa m√īŇĺe kedykońĺvek zańćaŇ•.

V√Ĺvoj Mi Mix Alpha sa zrodil v d√īsledku toho, Ňĺe gener√°lny riaditeńĺ a zakladateńĺ Lei Jun vytvoril in√Ĺ a inovat√≠vny produkt, ktor√Ĺ prelom√≠ cyklus zariaden√≠, ktor√© s√ļ esteticky podobn√©. Ako dobre vieme, inteligentnosŇ•, ktor√° bola ozn√°men√° v septembri, je smartphone pr√≠tomnosŇ• obrazovky, ktor√° √ļplne obal√≠ jednotku sp√§Ň•, kde kamera s rozl√≠Ň°en√≠m 108 megapixelov prv√Ĺkr√°t naŇ°la priestor.

Mi Mix Alpha je pripraven√Ĺ na s√©riov√ļ v√Ĺrobu, hovor√≠ Xiaomi 1Mi Mix Alpha je pripraven√Ĺ na s√©riov√ļ v√Ĺrobu, hovor√≠ Xiaomi 2Mi Mix Alpha je pripraven√Ĺ na s√©riov√ļ v√Ĺrobu, hovor√≠ Xiaomi 3

Je to skutońćn√Ĺ vrchol v sortimente, Teleso je vyroben√© z tit√°nu – povaŇĺovan√©ho za odolnejŇ°ie a ńĺahŇ°ie ako hlin√≠k – zatiańĺ ńćo zadn√Ĺ p√°s obsahuj√ļci fotografick√Ĺ sektor je keramick√Ĺ. Nakoniec zaf√≠rov√Ĺ kryŇ°t√°l chr√°ni kamery. Pod telom je Snapdragon 855+, 12 GB RAM, 512 GB vn√ļtorn√° pam√§Ň•, podpora 5G a bat√©ria od 40 050 mAh.

Pri prezent√°cii to Xiaomi okamŇĺite zd√īraznila bol to sk√īr prototyp ako hotov√Ĺ v√Ĺrobok. √övaha, ktor√° n√°m bola potvrden√°, keńŹ sme videli – ale bez toho, aby sme sa jej dotkli – bola Mi Mix Alpha chr√°nen√° v√Ĺkladnou skriŇąou. Jednotka mala napl√°novaŇ• debut v malom meradle na konci roku 2019, ale neurobila to. V posledn√Ĺch dŇąoch v√Ĺrobca ozn√°mil, Ňĺe smartf√≥n by sa oneskoril bez uvedenia ńŹalŇ°√≠ch inform√°ci√≠ alebo d√īvodov. Kto vie, kedy sa na trhu zańćne objavovaŇ• konkr√©tny Mi Mix Alpha!