Mi Inteligentn├í LED stoln├í lampa 1S s regul├íciou jasu, detsk├Żm re┼żimom spusten├Żm v Indii

Xiaomi uviedla na trh stoln├║ lampu Mi Smart LED 1S v Indii. Lampa je dod├ívan├í s regul├íciou jasu (2600-5000K), regul├íciou teploty farieb a ─Ćal┼í├şmi inteligentn├Żmi funkciami. D├í sa ovl├ída┼ą prostredn├şctvom aplik├ície a m├í kr├ş┼żov├║ funk─Źn├║ podporu Amazon Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit. Stoln├í lampa Mi Smart LED 1S je skladate─żn├í a prenosn├í v pr├şrode, ─Źo znamen├í, ┼że ju m├┤┼żete nosi┼ą v cestovnej ta┼íke. Aplik├ícia pon├║ka r├┤zne re┼żimy, ako je re┼żim ─Ź├ştania, re┼żim PC a re┼żim die┼ąa, aby sa zn├ş┼żil efekt modr├ęho svetla na o─Źi.

Stoln├í lampa Mi Smart LED 1S je v Indii za cenu Rs. 1, 999, a je k dispoz├şcii na platforme crowdfunding spolo─Źnosti Xiaomi. Xiaomi chce dosiahnu┼ą skromn├Ż cie─ż 1000 kusov sk├┤r, ako m├┤┼że za─Źa┼ą s v├Żrobou. V ─Źase p├şsania spr├ívy podporilo program crowdfunding iba 33 ─żud├ş. Spolo─Źnos┼ą zastav├ş ─Źinnos┼ą crowdfundingu do siedmich dn├ş. Je k dispoz├şcii v jednej bielej farbe.

Ke─Ć u┼ż hovor├şme o dizajne, stoln├í lampa Mi Smart LED 1S m├í tenk├║ skladaciu ┼ítrukt├║ru, ktor├║ je mo┼żn├ę otvori┼ą a zatvori┼ą v uhle 135 stup┼łov inverzn├Żm sp├┤sobom. Svietidlo je podopret├ę okr├║hlym stojanom, v ktorom je tie┼ż umiestnen├ę tla─Źidlo ru─Źnej korunky na zap├şnanie a vyp├şnanie svetla, nastavenie jasu a teploty farieb. Kliknut├şm na gomb├şk sa zapne / vypne, oto─Źen├şm koruny sa uprav├ş trojstup┼łov├Ż jas, stla─Źen├şm a oto─Źen├şm sa nastav├ş teplota farby a dvojit├Żm r├Żchlym stla─Źen├şm tla─Źidla sa zapne re┼żim zaostrenia. Lampa sa d├í ovl├ída┼ą pomocou aplik├ície Mi Home – d├í sa vypn├║┼ą a zapn├║┼ą, prisp├┤sobi┼ą sa jas a teplota farieb a pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu tie┼ż prepn├║┼ą do r├┤znych re┼żimov, ako je napr├şklad ─Ź├ştanie alebo re┼żim PC. Re┼żim PC redukuje emisie modr├ęho svetla, ─Ź├şm pom├íha udr┼żiava┼ą ho menej nam├íhav├Ż na o─Źi. K dispoz├şcii je tie┼ż detsk├Ż re┼żim, ktor├Ż pom├íha ┼żiarovke vy┼żarova┼ą m├Ąkk├ę svetlo, zatia─ż ─Źo re┼żim zaostrovania zni┼żuje ├║navu o─Ź├ş.

Xiaomi hovor├ş, ┼że n├şzky obsah modr├ęho svetla a vysok├Ż index vykreslenia farieb udr┼żuj├║ va┼íe o─Źi chr├ínen├ę, zmier┼łuj├║ ├║navu o─Ź├ş a zni┼żuj├║ ┼íance pou┼ż├şvate─żov trpiacich kr├ítkozrakos┼ąou. Cel├ę kovov├ę telo je navrhnut├ę tak├Żm sp├┤sobom, ktor├Ż pom├íha lep┼íie odv├ídza┼ą teplo a rovnomern├ę rozlo┼żenie jasu. Podporuje to 24 GHz Wi-Fi siete, m├┤┼żu by┼ą dodato─Źne ovl├ídan├ę spolo─Źnos┼ąou Alexa, Google Assistanta Apple HomeKit rovnako.

Najnov┼íie technick├ę spr├ívy a recenzie n├íjdete na str├ínkach Gadgets 360 on Twitter, Facebooka prihl├íste sa na odber n├í┼ího YouTube kan├ílov.

Mi Inteligentn├í LED stoln├í lampa 1S s regul├íciou jasu, detsk├Żm re┼żimom spusten├Żm v Indii 1 Tasneem Akolawala

Ke─Ć Tasneem nevyhost├ş technick├║ m├║dros┼ą, ┼żiv├ş sa dobr├Żmi pr├şbehmi, ktor├ę zasiahnu v┼íetky tie emocion├ílne akordy. Miluje v├Żlety, dobr├Ż smiech a zauj├şmav├Żch ─żud├ş. Binges na filmy, situa─Źn├ę kom├ędie, jedlo, knihy a vide├í pre dom├ícich majstrov.
┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬áviac Mi Inteligentn├í LED stoln├í lampa 1S s regul├íciou jasu, detsk├Żm re┼żimom spusten├Żm v Indii 2 Facebook Testovanie v tmavom re┼żime zisten├ę pou┼ż├şvate─żmi syst├ęmu Android