Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17.236 APK na stiahnutie zadarmo

Okamžite oslovte ľudí vo vašom živote zadarmo Messenger Lite. Táto ľahká verzia Messenger je rýchlejšia, používa menej údajov a funguje vo všetkých sieťových podmienkach. Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17.236 APK Free Download Najnovšia verzia pre Android. Stiahnite si celý súbor APK z Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17.236.

Prehľad a vlastnosti Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17.236

Pred stiahnutím Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17.236 APK, Nižšie nájdete krátky prehľad a zoznam funkcií.

Prehľad: Okamžite oslovte ľudí vo vašom živote zadarmo pomocou Messenger Lite. Táto ľahká verzia Messenger je rýchlejšia, používa menej údajov a funguje vo všetkých sieťových podmienkach.

Okamžite oslovte ľudí vo vašom živote zadarmo Messenger Lite. Táto ľahká verzia Messenger je rýchlejšia, používa menej údajov a funguje vo všetkých sieťových podmienkach. Messenger Lite: Nainštaluje sa rýchlo Aplikácia je menšia, takže sa sťahuje rýchlo a využíva menej úložného priestoru. Načítava sa rýchlo – môžete odosielať text, fotografie a odkazy každému, kto používa Messenger, Messenger Lite alebo Facebook Lite. Využíva menej dát – Zvýšte efektivitu svojich mobilných dát a ušetrite miesto pre ďalšie aplikácie. Použitie menšieho množstva údajov vám ušetrí viac peňazí. Funguje na všetkých sieťach – je určený pre siete 2G a oblasti s pomalým alebo nestabilným pripojením na internet. Ak nemáte pripojenie, vaše správy sa budú doručovať, keď budete mať signál. Funguje na väčšine telefónov s Androidom – môžete ho použiť na takmer akomkoľvek type telefónu Android, novom alebo starom, vrátane perníka. Čo je nové: Pravidelne aktualizujeme Messenger Lite, aby bolo pre vás lepšie. Získajte najnovšiu verziu všetkých dostupných funkcií. Ďakujeme za používanie aplikácie! Táto aplikácia nemá žiadne reklamy

Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17.236 APK – Technické detaily

Než začnete naplno Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17.236 APK Download si môžete prečítať technické detaily APK nižšie:

Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17.236 APK na stiahnutie zadarmo

Takže nadšení na stiahnutie? Kliknutím na tlačidlo nižšie spustíte sťahovanie Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17,236 APK. Toto je jediné priame spojenie Messenger Lite: Bezplatné hovory a správy v78.0,0.17.236.