Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Meizu 17 „otvára“ otvor na displeji a robí to dobre!

meizu 17

Čínska spoločnosť tento rok oslávi svoje 17. narodeniny, ideálnu príležitosť na spustenie novej vlajkovej lode. Meizu 17 je jedným z najočakávanejších smartfónov zo strany čínskych používateľov a mal by byť oficiálne debutovaný v mesiaci apríl, V posledných týždňoch sa objavili početné omietky, ktoré ponúkajú rôzne možnosti vzhľadu zariadenia. Zdá sa však, že sa všetci zhodujú na jednom detaile: zariadenie bude mať otvor pre fotoaparát s fotoaparátom a živý záber nám teraz ponúka chuť.

Meizu 17 sa objaví naživo a ukazuje nový spôsob použitia diery na displeji

Vyššie uvedené obrázky pochádzajú z čínskych sociálnych médií a zobrazujú by sa čelný panel Meizu 17. Ako obvykle v týchto prípadoch – nikdy sa nebudeme unavovať opakovaním – sú to zábery, ktoré sa majú robiť opatrne a ktoré nemusia zodpovedať pravde. Je však zaujímavé poznamenať – okrem vyššie uvedenej diery na displeji – aj jej použitie. Podľa obrázkov Meizu 17 otvor použije ako indikátor stavu nabitia batérie: okolo selfie kamery bude medzera zelený prsteň, ktorá sa postupne vybíja s vybíjaním batérie.

Aj keď nám obrázky ukazujú zelenú ikonu, je legitímne si predstaviť, že farby, ktoré sa blížia k nižším percentám, sa môžu meniť (pri zvyčajných viazaných hodnotách) žltý a červená). Pokiaľ ide o technické parametre displeja a fotoaparátu, všetko je tiché. V súčasnosti sa jediná istota týka podpory 5G a lo Snapdragon 865, ale sme si istí, že v nadchádzajúcich týždňoch sa objavia správy. Koniec koncov … Apríl sa blíži!


OllowNasledujte GizChinu Google News, kliknite na hviezdičku a pridajte nás medzi svoje obľúbené ⭐️.


Predchádzajúci článokRealm 6: Pomalý režim 120 snímok za sekundu pre fotoaparáty selfie Meizu 17 „otvára“ otvor na displeji a robí to dobre! 1

V láske k technológii, s ohľadom na smartphony, neopovrhuje žiadnu činnosť súvisiacu s nerdským svetom. Televízne seriály, filmy, manga, anime a komiksy (Marvel závislí) sú na programe rokovania.