MEGA m├í dizajn kompatibiln├Ż s nov├Żm iPadom

MEGA s nov├Żm dizajnom na iPade

Slu┼żba cloudov├ęho ├║lo┼żiska MEGA vykonala v grafickej ─Źasti nieko─żko zmien aby lep┼íie zodpovedali iPadu. Nov├Ż dizajn sa najlep┼íie zobrazuje na tablete iPad a dosahuje rozhranie pre va┼íu aplik├íciu, ktor├ę lep┼íie vyu┼ż├şva dizajn na obrazovke tabletu. Apple,

Autor tejto aplik├ície vydal aktualiz├íciu. vytv├íra kompatibiln├ę funkcie a v┼íeobecn├Ż dizajn aplik├íci├ş v rozl├ş┼íen├ş iPad, Zatia─ż je ofici├ílna Mega aplik├ícia kompatibiln├í iba s iPhone, ale v─Ćaka aktualiz├ícii 3.0Tento nov├Ż dizajn je prisp├┤sobite─żn├Ż a umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż nahr├íva┼ą dokumenty z in├Żch zdrojov.

MEGA m├í dizajn kompatibiln├Ż s nov├Żm iPadom 2

MEGA, nástupca Megauploadu

MEGA je program, ktor├Ż sa objav├ş po zatvoren├ş Megaupload FBI a dr┼ża┼ą tvorcu vo v├Ązen├ş. MEGA umo┼ż┼łuje pr├şstup k s├║borom ulo┼żen├Żm na port├íli ak s├║borom, ktor├ę ste si stiahli do svojho zariadenia. K dispoz├şcii je platen├Ż syst├ęm s n├ízvom MEGA Pro, ktor├Ż m├í ro─Źn├ę alebo mesa─Źn├ę predplatn├ę alebo bezplatn├║ verziu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vyu┼ż├şva┼ą a┼ż 50 vo─żn├Żch ├║lo┼żn├Żch priestorov. GB,

Slu┼żba MEGA sa stala vynikaj├║cim n├ístrojom na ukladanie v cloude, ale st├íle nemala rovnak├Ż vplyv ako vtedy Megaupload. Jeho pr├ştomnos┼ą na mobiln├Żch zariadeniach v┼íak zna─Źne vzr├ístla a o─Źak├íva sa, ┼że zn├íme zmeny dosiahnu skuto─Źn├║ kompatibilitu s modelmi iPad.

A┼ż doteraz sa ofici├ílna aplik├ícia MEGA m├┤┼że v─Ćaka svojmu grafick├ęmu dizajnu a rozl├ş┼íeniu sp├║┼í┼ąa┼ą iba na iPhone. Existuje alternat├şvna verzia, ktor├í upravuje rozl├ş┼íenie, ale ned├ívno s MEGA 3,0 Pripravujeme aktualiz├íciu, ktor├í umo┼żn├ş pou┼ż├şvanie ofici├ílnych aplik├íci├ş v na┼íom iPade.

Z├şskajte pr├şstup k svojmu obsahu z mobilu

k─ż├║─Źov├ę vlastnosti MEGA v syst├ęme iOS znamen├í spr├şstupni┼ą v┼íetok obsah, ktor├Ż uklad├íme v cloude. S MEGA m├┤┼żete s┼ąahova┼ą s├║bory, prezera┼ą ich z internetu alebo ich uklada┼ą vo fyzickom form├íte, ke─Ć ich v┼żdy uklad├íte do cloudu, aby boli inform├ície chr├ínen├ę.

Toto je aplik├ícia na ukladanie d├ít, ktor├║ je ur─Źite lep┼íie pou┼żi┼ą, ke─Ć m├íte pripojenie na internet, ale inak v├ím umo┼ż┼łuje pren├í┼ía┼ą obsah priamo z mobiln├ęho telef├│nu bez toho, aby ste museli pren├í┼ía┼ą extern├Ż disk z jednej strany na druh├║. Ak chcete bezpe─Źne uklada┼ą inform├ície v cloude, teraz s MEGA to m├┤┼żete urobi┼ą aj z iPadu.

Stiahnite si MEGA z App Store

Ak e┼íte nem├íte Ofici├ílna aplik├ícia MEGA pre iPhone a iPadM├┤┼żete si ho nain┼ítalova┼ą prostredn├şctvom odkazu na priame stiahnutie z App Store, ktor├Ż n├íjdete ni┼ż┼íie.

MEGA v obchode App Store vy┼żaduje syst├ęm iOS 7,0 alebo nov┼íie Kompatibiln├ę s iPhone, iPad a iPod touch. S├║ k dispoz├şcii v nasleduj├║cich jazykoch: ┼ípaniel─Źina, nem─Źina, katal├ín─Źina, ─Źe┼ítina, zjednodu┼íen├í ─Ź├şn┼ítina, tradi─Źn├í ─Ź├şn┼ítina, d├ín─Źina, ovce, f├şn─Źina, franc├║z┼ítina, ma─Ćar─Źina, angli─Źtina, talian─Źina, japon─Źina, holand─Źina, perz┼ítina, portugal─Źina, ru┼ítina, ┼ív├ęd─Źina.