Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Medzinárodné darčeky LG V60! – Android Authority

Je čas na nedeľné prezradenie! Rovnako ako každý týždeň rozdávame úplne nové telefóny so systémom Android jednému šťastlivcovi Android Authority reader.

Veľkým gratulujem víťazom minulého týždňa spoločnosti Samsung Galaxy Darčeky pre veci S20 a MNML: Nurchalida K. (Malajzia), Derrick J. (Malajzia), Robin H. G. (USA), Maribel R. (Guam), ΧΡΗΣΤΟΣ Ν. (Grécko), Sreten P. (Srbsko), Carlos G. (USA), Pat L. (Hongkong), Andre M. (Francúzsko), Junnell A. (Filipíny), Pam D. (USA), Sameeer (India) ), James P. (Kanada), Muharem M. (Francúzsko), Wojtek S. (Poľsko), James L. (Spojené kráľovstvo), Irina B. (Rusko), Allan J. (Kanada), James M. (Spojené kráľovstvo) a Justin H. (Kanada)!

Tento týždeň rozdávame úplne nový model LG V60, vám prináša denník DGiT Daily!

Medzinárodné darčeky LG V60! - Android Authority 1

Denný bulletin DGiT je denný briefing zameraný na to, aby vám priniesol najlepšie technické správy a odkazy na dianie na celom webe. Nezáleží na tom, či pochádza Wall Street Journal alebo hĺbky 41-tweetu Twitter vlákno – nájdeme ho a povieme vám, čo to znamená.

Denný e-mail je doručený vždy okolo 7 ET každý deň a sme odhodlaní zabezpečiť, aby sa bavilo krátkym, čestným, autoritatívnym a nikdy príliš vážnym pohľadom na technické správy dňa prostredníctvom nášho hlavného editora, Tristana Raynera.

Súčasťou je aj denník DGiT Daily dva bonusy, Prvým z nich je segment denných prekvapení, ktorý si budete musieť každý deň prečítať – nápad získate tak, že si pozriete naše nedávne vydania z tohto týždňa: Obrazy v reálnom živote Pixel 4a sa objavujú od pondelka a hra sa končí v piatok na E3 2020.

Druhým bonusom je podcast! Áno, DGiT Daily je k dispozícii aj na internete DGiT Denný podcast, sprevádzajúce tento bulletin, ale vyrobené pre vaše uši.

LG V60 má byť uvedený na trh v najbližších týždňoch a my chceme, aby jeden z našich čitateľov bol medzi prvými, ktorí sa na tomto zariadení s dvoma obrazovkami dostanú do rúk.

Najnovšia vlajková loď spoločnosti LG ponúka procesor Qualcomm Snapdragon 865, 8 GB pamäte RAM a 128 GB úložného priestoru. Aj keď možno zistíte, že úroveň úložného priestoru je trochu ľahšia v porovnaní s ostatnými vlajkovými loďami do roku 2020, spoločnosť LG zahrnovala slot na kartu microSD, takže môžete mať viac úložného priestoru za menej peňazí.

LG V60 má na zadnej strane dve kamery: štandardný uhol a ultraširoký. Štandardná uhlová šošovka je napájaná snímačom 64MP, ktorý je zásobníkom 4x až 16MP, a ultraširoký má snímač 13MP. Na prednej strane nájdete fotoaparát s rozlíšením 10 MP.

LG zabalil dosť masívne 5, 000mAh batéria do V60, o ktorej tvrdí spoločnosť LG, vydrží až dva dni na jedno nabitie. Ste tiež ošetrení odolnosťou proti vode a prachu IP68 a táto čoraz zriedkavejšia funkcia: konektor pre slúchadlá!

Ak sa chcete dozvedieť viac o telefóne LG V60, pozrite si nižšie uvedené súvisiace pokrytie.

Sem zadajte darček

Medzinárodné darčeky LG V60!

Nenechajte si ujsť: Sony Sony WH-CH700N medzinárodné darčeky

Galéria výhercov

Podmienky

  • Jedná sa o medzinárodné darčeky (s výnimkou prípadov, keď nemôžeme loď do vašej krajiny).
  • Ceny môžeme zasielať do všetkých regiónov Severnej Ameriky, Európy a Austrálie. Ak žijete v inom regióne, v závislosti od toho, kde žijete, môžeme vás kontaktovať, aby ste ponúkli alternatívnu cenu rovnakej alebo podobnej hodnoty ako smartphone ponúkaný v darčekoch.
  • Nie sme zodpovední za stratené zásielky.
  • Nie sme zodpovední za zlyhanie vašej ceny za odovzdanie ceny.
  • Vo vašej krajine bydliska musíte byť plnoletý.
  • Nie sme zodpovední za žiadne clá ani dovozné poplatky, ktoré vám môžu vzniknúť.
  • iba jeden vstup na osobu; nezadávajte viac e-mailových adries. Overíme všetkých výhercov a ak zistíme viac e-mailových adries od tej istej osoby, nebudete mať nárok na výhru.
  • Vyhradzujeme si všetky práva na vykonanie akýchkoľvek zmien v tomto rozdávaní.
  • Túto prezradku prevádzkuje spoločnosť Android Authority,
  • Cena sa odošle, keď bude k dispozícii na kúpu.

viac: Android Authority medzinárodné darčeky – najčastejšie otázky