MediaTek a Qualcomm com and Ajuda Da Huawei and Torna-se o maior fornecedor monundial de chipsets para smartphones

K dispozícii sú najnovšie údaje z Omdia, MediaTek vendeu 351,8 Milhões de unidades de Chipsets em 2020, porovnanie a 238 milhões de unidades em 2019.

MediaTek, uma das maiores fabricantes de Chipsets ods smartphones do mundo chegou ao primeiro lugar na indústria ao conquistar o primeiro lugar ao derrotar a Qualcomm pela primeira vez. K dispozícii sú najnovšie údaje z Omdia, MediaTek vendeu 351,8 Milhões de unidades de Chipsets em 2020, porovnanie a 238 milhões de unidades em 2019. A remessa da MediaTek aumentou 113,8 milhões de unidades ou 47,8% no ano em 2020, spolu s 27 účastníkmi,2% em comparação a 17,2% em 2019.

Väčšina a hlavná časť servera MediaTek obsahuje topologický zoznam najnovších čipových súprav smartphones ako destronar a Qualcomm no primeiro lugar. Medzi klientmi patrí čínska spoločnosť Xiaomi, ktorá používa svoje čipové sady MediaTek a ponúka 63 modelov.7 milhões de unidades de smartphones com Čipové sady MediaTek, ante 19,7 milhões um ano antes e um aumento direto de 223,3% no ano 2020. Na zozname, ktoré sú dôležité pre spoločnosť Samsung, nájdete niekoľko čipov MediaTek, 43.3 milhões de telefones Samsung com motor Mediatek vendidos em 2020.

Žiadna entanto, napríklad hlavná myšlienka, ktorá má veľký význam pre kvótu spoločnosti Qualcomm, ako aj pre technologickú čínsku spoločnosť Huawei. K dispozícii sú EUA, Huawei a sú k dispozícii čipy MediaTek, ako aj mnohé ďalšie od výrobcov. smartphones rozmanitosť a minimálnosť predchodcov a minimálna závislosť od nich.

„Dôležité pre MediaTek em 2020 foram os principais segmentos de preços da MediaTek, já que o mundo foi afetado pela pandemia no primeiro semestre de 2020 eo mercado de smartphones obnovte svoj semestrálny čas, “uvádza sa v publikácii Zaker Li, analógový zoznam vybraných komponentov a charakteristík spoločnosti Omdia. „Väčšina skladieb, ktoré pochádzajú z médií alebo médií, sú obľúbené. A capacidade with MediaTek de competir andpresenta a alternativa aos Chipsets da Qualcomm neste segmente de preço e ajudou and empresa a crescer ”. „Em 2021, a MediaTek deve estender a tendência de liderança do ano passado no envio de chipsets para smartphones“, Li pokračuje. „Väčšina z nich má väčšiu hodnotu ako Honor a Huawei, všetky čipové sady sú dodávané bez predplatného“.

(Fonte – Digitimes)

Súvisiace články: Globálny vývoj Huawei od 21 rokov, niekoľko modelov a modelov Huawei P50 a ďalších v Európe.