Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

MediaMarkt odhaľuje, ktoré hry najčastejšie kupujú Poliaci. Pravidlá PS4 Switch dáva XBox korisť

MediaMarkt predstavuje údaje za všetky roky 2019 a prvý mesiac roku 2020. Vďaka zhromaždeným informáciám vidíme, ktoré videohry si Poliaci najčastejšie kúpili za posledných 12 mesiacov. Môže to prekvapiť prítomnosť Pokemonów Switch.

Je na čase, aby sme prestali ošetrovať konzolu Nintendo Switch ako zaujímavá exotika pre najzraniteľnejších hráčov. Japonské vreckové hry sa predávajú v Poľsku, ako aj hry Xbox a niekedy dokonca lepšie. Perfektne zobrazte tieto údaje zo siete MediaMarkt pre náš domáci trh. Nintendo vytrhol pozíciu v Poľsku, že iba pred tromi rokmi bolo zriedka vyhradené iba pre Sony a Microsoft.

V roku 2019 hral PlayStation 4 a kráľovná FIFA.

Spoločnosť EA žalovala vo Francúzsku

Najobľúbenejšia videohra v sieti obchodov MediaMarkt bola FIFA 2020 pre PS4. Na jednej strane nič prekvapujúce – bolo to vykopané roky a predáva nás dokonale roky. Na druhej strane, dvadsať zhromažďuje omnoho nelichotivejšie názory ako predchádzajúce splátky. To sa môže odraziť vo výsledkoch predaja. To sa však nestalo a Poliaci, keď si kúpili rituálny FIF, to aj naďalej robia.

Electronic Arts dobýva obchody MediaMark aj s iným názvom: prekvapivo dobrá akčná hra Star Wars Jedi: Fallen Order. Táto hlava ukazuje, že dohoda medzi EA a LucasFilm je pre elektroniku veľmi výhodná. O to viac ma prekvapuje, že gigantický vydavateľ tak zle spravuje licenciu Star Wars a pozastavuje mnoho skutočne zaujímavých projektov zabudovaných do kozmického vesmíru.

Pódium najobľúbenejších hier roku 2019 uzatvára nesmrteľný Minecraf. Minulý rok bol pre túto výrobu mimoriadne úspešný. Dá sa dokonca napísať, že Minecraft prežíva svoju druhú módu. Z hľadiska celkového predaja všetkých kópií na všetkých platformách sa predáva ikona Tetris lepšie ako táto hra. Sčítanie výsledkov, samozrejme, zo všetkých rokov a desaťročí. Čo musí byť v týchto štvorcoch a obdĺžnikoch

TOP 10 najpredávanejších hier v sieti MediaMarkt v roku 2019:

PS4 FIFA 20
PS4 Star Wars Jedi: Pády poriadku
Minecraft PS4
PS4 Call Of Duty Modern Warfare
XONE FIFA 20
Switch Pokemon meč
PS4 Need for Speed ​​Heat
PS4 Boh vojny
PC The Sims 4 univerzitnú
PC Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint

Prekvapením v TOP 10 za rok 2019 môže byť hra Switch.

MediaMarkt odhaľuje, ktoré hry najčastejšie kupujú Poliaci. Pravidlá PS4 Switch dáva XBox korisť 1

Ukazuje sa, že šieste miesto – stále veľmi čestné – je obsadené Pokemon Sword. Hra pre konzolu Nintendo Switch poraziť také predajné titány ako Need for Speed ​​Heat, God of War a The Sims 4, Iba FIFA, Call of Duty, Star Wars Jedi a Minecraft sa ukázali byť viac dané ako Pokémon v roku 2019.

Vysoké postavenie hier Nintendo je typickým fenoménom na trhoch západnej Európy, ale v Poľsku sú zatiaľ zriedka. Komerčný úspech Pokémonu ukazuje, že to, čo sa mení. Nintendo sa podarilo zakoreniť na našom domácom trhu. Okrem toho, a to nielen pomocou farebných stvorení, ktoré ukazujú najnovšie hodnotenie MediaMark za prvý mesiac nového roka.

V januári 2020 už máme na zozname dva tituly Nintendo.

Vedľa hry Pokemon Meč vyzerá skvele The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Produkcia konzoly Nintendo Switch obsadia šieste a vedľajšie miesta v rebríčku najobľúbenejších hier MediaMarkt za január 2020. Tento výsledok môže naznačovať, že mnoho poľských hráčov našlo pod vianočným stromčekom Switch with Pokemon a potom hľadalo ďalší titul pre túto konzolu. Naopak.

TOP 10 najpredávanejších hier v sieti MediaMarkt v januári 2020:

PS4 FIFA 20
Minecraft PS4
PS4 Star Wars Jedi: Pády poriadku
PC The Sims 4 univerzitnú
Mimoriadna edícia PS4 Grand Theft Auto V
Switch Legenda Zeldy: Dych divočiny
Switch Pokemon štít
PS4 Boh vojny
PS4 Need for Speed ​​Heat
XONE FIFA 20

V rovnakom čase bol Xbox One posunutý až na samý koniec zoznamu, čím uzavrel čestnú desiatku s FIFY. Varoval by som vás však pred extrémnymi požiadavkami. Musíme si uvedomiť, že hry Xbox One sú ľahšie dostupné v menších obchodoch, zatiaľ čo názvy produktov Switch sa často nachádzajú iba v najväčších sieťach domácej elektroniky. Výsledkom je, že vo väčších mestách sa môže predaj hier pre XONE pokaziť a naopak, predaj hier pre spoločnosť Switch: sústrediť sa po sieti. Veľmi rentabilné služby pre Xbox, napríklad Game Pass, sú tiež dôležité, pretože do veľkej miery uspokojujú dopyt po hrách.

Table of Contents