Mediacom PhonePad Duo X555U, tenký a ľahký!

Nový PhonePad Duo X555U v súčasnosti predstavuje prielom ponuky Mediacom z hľadiska smartphones K dispozícii sú dva rôzne farebné varianty: šedá a zlatá. Vyznačuje sa čistým a elegantným dizajnom, ktorý vďaka veľmi malým okrajom umožnil pohodlnú obrazovku Full HD LTPS od 5,5„V klasických rozmeroch smartphones z 5„Tento nový smartfón Dual SIM je obzvlášť pohodlný na držanie a používanie vďaka pohodlnému umiestneniu všetkých klávesov a hrúbke iba 8,5 mm.

Nový telefón PhonePad DUO X555U nesklame ani v oblasti konektivity, ale v skutočnosti okrem 4G je ideálny na surfovanie na webe a na sťahovanie dát vysokou rýchlosťou a ponúka nevyhnutné Wi-Fi a Bluetooth. 4.0 Vynikajúci výkon so všetkými aplikáciami je potom zabezpečený výkonným 64-bitovým procesorom Octa Core 1,3 GHz tiež 3 GB DDRIII Frame ako v systéme Android 6,0, vždy dokáže zaručiť maximálnu tekutosť a použiteľnosť.

Ďalším plusom je zadný fotoaparát s rozlíšením 16 megapixelov s automatickým zaostrovaním a trojnásobným bleskom, ktorý môže zabezpečiť kvalitné obrázky, predný fotoaparát pre 5 Megapixely pre dokonalé autoportrétov a prijímač FM rádia na počúvanie obľúbených staníc.

Posledným prekvapením, ktoré si tento smartphone rezervuje a ktorý je ponúkaný verejnosti za cenu 199 eur vrátane DPH, je konečne možnosť použiť ho ako univerzálne infračervené diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete ovládať televízor, klimatizácie, dekodéry, zvukové systémy a oveľa viac.