McDonald's Malaysia je teraz v aplikácii Huawei AppGallery

Jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch v├Żziev, ktor├Żm spolo─Źnos┼ą Huawei ─Źel├ş v s├║─Źasnosti, ke─Ć stratila pr├şstup k slu┼żb├ím Google Mobile Services (GMS), je to, ┼że mus├ş vyplni┼ą svoje vlastn├ę AppGallery, Aj ke─Ć u┼ż existuje nieko─żko aplik├íci├ş zameran├Żch na Malajziu, ako napr├şklad telco aplik├ície, st├íle existuje priestor pre viac.

─Äal┼íia spolo─Źnos┼ą ned├ívno pri┼íla aj do AppGallery, a to je Malajzia McDonald's. K dispoz├şcii v sekcii AppGallery pre r├Żchle aplik├ície. Tu m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą slu┼żby spolo─Źnosti McDonald ako dod├ívky bez s┼ąahovania plnej aplik├ície, ─Ź├şm ┼íetr├şte ├║lo┼żn├Ż priestor, ktor├Ż by inak zabral.

Aplikácia Huawei

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, v aplik├ícii Huawei AppGallery je u┼ż k dispoz├şcii ve─żk├ę mno┼żstvo aplik├íci├ş. Z vy┼í┼íie uveden├Żch telef├│nov bank├ím a dokonca aj monitorovacej aplik├ícii COVID-19 malajskej vl├ídy MySejahtera. ─î├şnsky technick├Ż gigant st├íle h─żad├í aplik├ície Google, hoci nem├┤┼że ma┼ą syst├ęm GMS.

S pr├şchodom st├íle v├Ą─Ź┼íieho po─Źtu aplik├íci├ş bude pre pou┼ż├şvate─żov v krajine jednoduch┼íie prisp├┤sobi┼ą sa nedostatku GMS a Google Play Store, A s ned├ívno spusten├Żmi telef├│nmi spolo─Źnosti P40 by to mohla by┼ą dobr├í spr├íva pre t├Żch, ktor├ş chc├║ stiahnu┼ą nov├Ż vlajkov├Ż telef├│n Huawei.