Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Matersk├í rod Apple Watch s├ęria 6 f├ímy prist├ívaj├║

Matersk├í rod Apple Watch s├ęria 6 f├ímy prist├ívaj├║ 1

Apple Watch s├ęria 6 povesti prist├ívaj├║ v─żavo, vpravo a v strede – a ak sa t├íto lav├şna funkci├ş skuto─Źne stane, bude to najlep┼íia ┼íikovn├í hodinky v┼íetk├Żch ─Źias.

Hlavn├Żm zdrojom ├║nikov – v┼íimol si 9to5Mac – je k├│d pre iOS14, ktor├Ż nazna─Źuje niektor├ę z najv├Ą─Ź┼í├şch funkci├ş, po ktor├Żch t├║┼żime. Apple Watch,

Pulzn├Ż v├┤l a sp├ínok

Prv├ę hore je Apple dobehnutie pomocou Fitbit a Garmin s detekciou pulzov├ęho kysl├şka – ─Źo m├┤┼że by┼ą skor├Żm varovn├Żm sign├ílom sp├ínkov├ęho apnoe.

Apple vytv├íra v├í┼żny zdravotn├Ż komponent pre Apple Watch, tak┼że toto je oblas┼ą, ktor├í zaost├íva. To v┼íak nevid├şme Apple rie┼íenie kompromisov t├Żkaj├║cich sa varovania pou┼ż├şvate─żov a ozna─Źovania hodn├┤t krvn├ęho kysl├şka, ktor├ę Fitbit urobil bez schv├ílenia FDA. Dajte pozor, aby ste nepou┼ż├şvali slov├í ÔÇ×sp├ínkov├ę apnoeÔÇť a nevyskytovali sa ┼żiadne varovania t├Żkaj├║ce sa vysokej ├║rovne kol├şsania kysl├şka v krvi.

To by sme predpokladali Apple by ┼ílo na certifik├íciu FDA, a to by mohlo trva┼ą dlho.

Ale je toho viac. Sledovanie pulzn├ęho oxa sa najlep┼íie vykon├íva v noci, ─Źo znamen├í, ┼że sledovanie sp├ínku by mohlo by┼ą na ceste k internetu Apple Watch prv├Żkr├ít.

├Üniky, ktor├ę zaznamenal 9to5Mac, ukazuj├║, ┼że aj nov├ę ciele t├Żkaj├║ce sa sp├ínku smeruj├║ce k iOS 14 maj├║ Apple Watch – nie je v┼íak jasn├ę, ko─żko ├║dajov by sa malo zachyti┼ą. Napr├şklad doby sp├ínku nemusia zah┼Ľ┼ła┼ą f├ízy sp├ínku, na ktor├ę sme si zvykli.

Sledovanie sp├ínku bolo hlavn├Żm opomenut├şm Apple Watch s├ęria 5, napriek tomu, ┼że na syst├ęme WatchOS pracuje ve─ża aplik├íci├ş tret├şch str├ín.

Tváre a tachymeter

Pravdepodobne by mohlo d├┤js┼ą k uvo─żneniu pravidiel Apple Watch tv├íre. Povesti poukazuj├║ na cifern├şk Infograph Pro s tachymetrom – ─Ź├şseln├şk okolo okraja, ktor├Ż sl├║┼żi ako stopky.

A ─Źo viac, roz┼íiruje sa a re-uping cifern├şky s fotografiami vr├ítane t├Żch, ktor├ę ─Źerpaj├║ z komun├ílnych albumov s priate─żmi a rodinou.

A budete m├┤c┼ą zdie─ża┼ą cifern├şky – komplik├ície a v┼íetky – s ostatn├Żmi.

Apple Watch Detsk├Ż re┼żim

Nakoniec je tu tie┼ż slovo, ktor├ę watchOS 7 a nov├ę Apple Watch m├┤┼że ma┼ą re┼żim pre deti.

Umo┼żnilo by to sp├írovanie telef├│nu s viacer├Żmi Apple Watch zariadenia, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą obmedzen├ę na pon├║kanie vybran├Żch hovorov d├┤veryhodn├Żm kontaktom, a dokonca napl├ínova┼ą ┼íkolsk├║ doch├ídzku, ke─Ć by funkcie mohli by┼ą obmedzen├ę.

Pre deti by bol e┼íte zauj├şmavej┼í├ş detsk├Ż re┼żim, ktor├Ż by umo┼ż┼łoval ur─Źovanie polohy GPS – a existuje ve─ża skvel├Żch funkci├ş, ktor├ę by rodi─Źia mohli z├şska┼ą z inteligentn├Żch hodiniek. Bol by to tie┼ż skvel├Ż sp├┤sob, ako vyu┼ż├şva┼ą star┼íie zariadenia pri aktualiz├ícii ─żud├ş.

O─Źak├ívame nov├Ż Apple Watch m├í by┼ą ozn├ímen├ę v septembri 2020, preto sledujte aktualiz├ície. Medzit├Żm si pozrite n├í┼í zoznam pripravovan├Żch inteligentn├Żch hodiniek.