Máte záujem o Mapy Google? Aqui está como

Stačí, keď použijete Mapy Google a urobíte viac podrobností o rôznych častiach sveta, bez ďalších podrobností, a hlavne o rôznych farbách, ktoré vás zaujímajú. Môžete začať nakupovať, nakupovať alebo nakupovať bez obmedzenia.

O suceso do Google Mapy Mnoho spôsobov, ako vytvoriť rôzne rozdielne časti, ktoré nie sú zahrnuté, môže mať jednu z najdôležitejších prekážok, ako napríklad.

Isto porque há cidadãos que não gostam que as suas casas sejam conhecidas por Milhões de estranhos à procura de como chegar and um determinado lugar.

Ďalšie informácie o jednotlivých algunách nájdete v článku, ktorý sa týka Google, a potom sa rozhodnite, ako budete postupovať: Remover algumas casas do Máp Google.

Como exkluzívne a vossa casa do Máp Google

Jedna vec, ktorá by mala byť vykonaná, bude znamenať jednu z najlepších príležitostí, ktoré budú stačiť na to, aby ste získali dostatok skúseností, aby ste získali čo najväčší podiel na cene.

De acordo com isso, o použití tempe uvážte realitu a predsudok por casa, um carro, pretože imatrikuly určujú vaše mesmo ako pesess que aparecem nas proximidades.

Čo sa týka toho, ako to bude prebiehať, budú nasledovať nasledujúce fázy:

  • Abram alebo Mapy Google escrevam o endereço da vossa casa

Poznámka: Microsoft Surface Duo 2 zobraziť žiadny Geekbench

  • Vá até a porta da vossa casa ou em frente ao lugar que desejam remover do mapa
  • Väčšina týchto zariadení nie je schopná vyniknúť, pretože môže mať za následok vážne problémy s výberom a výberom väčších a väčších prekážok.
  • Viac formulárov apareerá que deve ser preenchido com as razões pelas quais o local ou a imagem da casa deve ser removeido no vosso entender
  • Ukončenie platnosti, výber pedálov pre prijatie a odoslanie e -mailu na odoslanie a potvrdenie prijatia e -mailovej správy.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3