Máte staré auto, ale chcete Android Auto alebo Apple CarPlay?

Ak ste ako ja, technický nadšenec, ktorý vlastní auto, ktoré má takmer 10 rokov … Je pravdepodobné, že ste trochu sklamaní, pretože nemôžete použiť všetky nové hračky, ktoré prinesú nové autá z továrne.

Konkrétne „Touch“ zobrazuje multimédiá a Android Auto alebo funkcie Apple Car Play so všetkými súvisiacimi výhodami.

Zdá sa však, že to nemusíte cítiť navždy! (Alebo si nemusíte vymeniť auto.) Pretože už existuje množstvo zariadení tretích strán na vyriešenie tohto problému … Zdá sa však, že spoločnosť Sony teraz uvedie najzaujímavejšie a najlacnejšie riešenie tohto problému.

Najprv s obrazovkou 9 „Máme tu veľké zariadenie.

Koniec koncov, je to oveľa viac priestoru, ako ponúka priama súťaž! Nemyslite si však, že to bude lacný produkt, pretože všetky fámy naznačujú cenu okolo 600 dolárov (konkurenčné zariadenie stojí okolo 1 000 EUR. Zrejme tu teda nie je veľký nedostatok).

Preto môže byť Sony XAV-AX8000 dobrým nákupom pre niektoré ovládače, ktoré uviazli v minulosti. Umožňuje smartfónu s Androidom alebo iOS pripojiť sa k obrazovke pomocou kábla alebo Bluetooth.

Umožní vám to prístup k Android Auto alebo Apple CarPlay je oveľa väčší ako váš smartphone. Môžete tiež použiť Google Assistant alebo Apple Robil som rôzne hlasové povely.

Stručne povedané, môžete používať mobilnú navigáciu (GPS), odosielať alebo prijímať správy, prehrávať multimediálny obsah atď. V podstate budete mať tablet priamo v aute.

Sony XAV-AX8000 ešte nie je na trhu zatiaľ k dispozícii. Môžete však požiadať o oznámenia pri otvorení objednávky. (Tu)


Okrem toho, čo si o tom všetkom myslíte? Podeľte sa o svoj názor v komentároch nižšie.