Máte staré auto, ale chcete Android Auto alebo Apple CarPlay?

Ak ste ako ja, technologický nadšenec, ktorý vlastní auto, ktoré má takmer 10 rokov … Pravdepodobne ste trochu sklamaní, pretože nemôžete použiť všetky nové hračky, ktoré priniesli nové autá továrne.

Konkrétne „Touch“ zobrazuje multimédiá a Android Auto alebo funkcie Apple Car Play so všetkými súvisiacimi výhodami.

Zdá sa však, že to nemusíte cítiť navždy! (Alebo nemusíte vymeniť auto.) Pretože už existuje niekoľko zariadení tretích strán na vyriešenie tohto problému … Zdá sa však, že spoločnosť Sony teraz uvedie najzaujímavejšie a lacné riešenie tohto problému.

Sony auto

Najprv s obrazovkou 9 „Máme tu veľké zariadenie.

Koniec koncov, je to oveľa viac priestoru, ako ponúka priama súťaž! Nemyslite si však, že to bude lacný produkt, pretože všetky fámy naznačujú cenu okolo 600 dolárov. 10,000 €. Zdá sa teda, že tu nie je veľký nedostatok).

Preto môže byť Sony XAV-AX8000 dobrým nákupom pre niektorých vodičov, ktorí uviazli v minulosti. Umožňuje smartfónu s Androidom alebo iOS pripojiť sa k obrazovke pomocou kábla alebo Bluetooth.

Umožní vám to prístup k Android Auto alebo Apple CarPlay je oveľa väčší ako váš smartphone. Okrem toho môžete použiť Google Assistant alebo Apple Použil som niekoľko hlasových povelov.

Stručne povedané, môžete používať mobilnú navigáciu (GPS), odosielať alebo prijímať správy, prehrávať multimediálny obsah atď. V podstate budete mať tablet priamo v aute.

Sony XAV-AX8000 ešte nie je na trhu zatiaľ k dispozícii. Môžete však požiadať o oznámenia pri otvorení objednávky. (Tu)

Čo si o tom všetkom myslíte? Podeľte sa o svoj názor v komentároch nižšie.