Máte radi radikálne zážitky

Naše prvé záznamy o všetkých druhoch streľby môžu zahŕňať 100 metrov profundidade, a teda existujúcu kombináciu spoľahlivosti a výkonu.

O Amazfit T-Rex Pro é o novo relógio da marca. Všetky správy o pôvodných algunách sa môžu líšiť sériová výroba spojov má hodnotu 100 metrovPredstavujeme jednu z najdôležitejších priorít, ktoré sa môžu týkať viacerých aktivít.

Hm, odolné hodinky que podes usar em todo o tipo de situações, é assim que se apresenta este novo Amazfit T-Rex Pro. Este novo relógio já consta no catálogo da marca, que recentemente anunciou uma mudança de nome e continua a crescer desta forma.

Amazfit T-Rex Pro

Novinka Amazfit T-Rex Pro a ponorenie do 100 metrov bohatej na jednu veľkú batériu.

Ecrã:
Uhlopriečka: 1,3 polegadas. Fator de forma: kruhový. Technológia: AMOLED. Rozlíšenie: 360 x 360 pixelov. Ukážka: teplota a ochrana proti pôsobeniu digitálnych údajov.

Monitorovanie:
Monitorujte maximálnu kapacitu karty. Medição da saturação de oxigénio no sangue. Rastreio do sono. Vários modos de treino.

Batéria:
Até 18 dias com carga completa.

Odolnosť:
Odolnosť à água até 10 atm (100 m).

Rozmery: 47,7 x 47,7 x 13,5 mm.
Peso: 59,4 g. Odolné voči extrémom
Odolné a palcovité chodidlá Amazfit T-Rex Pro, que vojenská certifikácia MIL-STD-810G Permite que o relógio resista a temperaturas extremas que variam de 40 graus abaixo de zero and 70 graus. Celé to znamená, že má k dispozícii 10 bankomatov, celkový počet 100 metrov, viac ako jeden referenčný bod a jeden z najpopulárnejších, najrýchlejších a najrýchlejších prístupov.

Para o design, a marca optou por um ecrã OLED kruhový de 1,3 polegadas rozlíšenie je 360 ​​x 360 pixelov. Čo je to, čo potrebujete, aby ste pochopili, čo je možné, aby ste to urobili? Na čo najväčšiu možnú sériu riešení pre realizáciu, kombináciu pohybu a rozhranie, ideálnu pre subaquático, ako príklad.
Batéria s kapacitou 390 mAh ponúka Amazfit T-Rex Pro promete autonomia de até 18 dias, embora vá depender do uso que fizermos dele. Ich úplná zhoda je potrebná 1,5 horas, pelo que podemos carregá-lo durante alguns minutos e usufruir de uma boa autonomia neste relógio. Essa carga é feita com o carregador magnético que vem na embalagem. A marca não se esqueceu dos sensores or o do do control ofividivid. Väčšina inteligentných hodiniek má k dispozícii lineárny a vibračný senzor, ktorý ponúka množstvo zvukových a zvukových záznamov, registračnú hodnotu a vzdialenosť medzi GPS a integrovaným GPS.

Súvisiace články: Extrémna batéria pre Xiaomi nie je k dispozícii?

Dostupné a dostupné

Celkom nové Amazfit T-Rex Pro já está oficialmente à venda na Europa. O relógio chega numa única versão ou tamanho, disponibilel em azul, preto ou cinza. Všetky typy diskov, ako aj ich silikónové hipoalergické prvky, projektované pre disperzné systémy, ako aj pre špecializované systémy. Cena za 169,90 eura e podem comprá-lo agora na Amazon:
Porovnajte Amazfit T-Rex Pro za 169,90 eur Amazon Espanha