Máte radi online hry? Je 3 Najlepšie MOBA pre Android

Mobilné hry sa stali trendom. Majú na trhu čoraz väčší dopyt, a preto dopyt stúpa, verejnosť sa stáva veľmi náročnou, keď si užívajú videohry na smartfóne

Názvy Multiplayer online Battle Arena Stali sa najhranejšími v celej komunite. Chcete vydierať svoj mobilný telefón? Potom je čas, aby ste si túto epickú MOBA pre Android užili. Tu vám povieme, ktorá je najlepšia.

Mobilné legendy: Bang Bang, zaručená online zábava

Toto je jedna z najslávnejších hier od verejnosti, pretože to vyniká Môžete byť súčasťou 5 proti 5 on-line, Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si svojho obľúbeného hrdinu, aby ste sa mohli začať vyzbrojovať a čeliť nepriateľovi. Server je veľmi dobrý, pretože hru nájdete za pouhých 10 sekúnd, čo je veľmi dôležité, ak chcete napríklad využiť voľný čas v práci.

 • Tradičná mapa MOBA, skutočne prispôsobená na akcie 5 proti 5 plné adrenalínu hrať v reálnom čase a užijete si klasickú hru, ktorá je skutočne pohodlná a návyková.
 • Celé tajomstvo je, že môžete spojiť sa s 4 váš spolupracovníkJe to jediný spôsob, ako môžete získať víťazstvo. Môžete byť tým, čo chcete: tanky, čarodejníci, strelci, vrahovia, príslušenstvo a ďalšie.
 • Pretože toto je klasická MOBA, Ak chcete vyhrať, nemusíte trénovať ani platiť, Ak chcete vyhrať, musíte byť skúsený hráč, nič viac.
 • Ovládacie prvky sú veľmi intuitívne. a môžete si ho bez problémov zapamätať.
 • Zaručená rýchlosť inštalácieNestrácate čas.

Aréna Valor, od najlepších MOBA pre Android

Najlepšie návykové Android moby

Všetko v aréne Valor je skutočne epické, bitky majú rýchly a zábavný tempo, ktoré sa nikdy nehnije, a preto titul vytvoril takú veľkú komunitu hráčov. Môžete byť súčasťou 5 proti 5 v reálnom čase a bojujte s každým zo svojich spoluhráčov. Iné ako to je videohra od spoločnosti Tencent Games (Rovnaké ako PUBG Mobile), čo zaručuje kvalitné tituly.

 • To je hra Klasická MOBA, ktorá je plne optimalizovaná pre váš mobil, Môžete bojovať v aréne 3 rail. Táto mapa je plná uhlov a veží, ktoré sú ideálne na vykonávanie útokov.
 • Legendárni hrdinovia stále rastú. Existuje skvelý zoznam, ktorý je pre vás plne aktivovaný, Môžete si vybrať 40 rôznych hrdinov, každý s kladmi a zápormi.
 • Stačí zvoliť režim, ktorý sa vám najviac páči, Arena of Valor ponúka možnosť hrať 5 proti 5, 3 proti 3 a 1 proti 1, To je naozaj úžasné, ak chcete mať proti kamarátovi osobnú hru, môžete to urobiť bez nepohodlia.
 • Server je optimalizovaný tak, aby vám vyhovoval bitkám v sekundách, Čakacia doba medzi jednou hrou a druhou bude preto veľmi krátka.

Vainglory, predovšetkým stratégia

Vyskúšajte Android 2020

Jedná sa o mobilnú hru, ktorá bola niekoľkokrát udelená kvôli skvelému hernému zážitku, ktorý ponúka. Grafika je vysoko leštená a funguje veľmi dobre., bude vyzerať skvele na obrazovke vášho smartfónu. Môžete si vybrať medzi neformálnymi a konkurenčnými režimami, zvoliť intenzitu bitky. Je tu rýchla hra 5 minút a epických bitiek, ktoré sú súčasťou 5 proti 5,

 • Máte veľmi kompletný katalóg hrdinov viac ako 48 znakov Má svoj vlastný kombinovaný systém a úplne jedinečný štýl, ktorý identifikuje každého hrdinu od ostatných.
 • Ak máte radi stratégiu, toto je vaša hra. Môžete vykonávať všetky druhy útokov a hrať pomocou jednotiek v makro režimeBudete poznať podrobnosti o všetkých svojich četoch a cieľoch, ktoré musíte splniť, aby ste získali víťazstvo.
 • Systém, ktorý zlepšuje schopnosti hrdinov., niečo dôležité, ak chcete mať kritický zásah, ktorý vám umožní vyhrať.
 • Vainglory naozaj podporuje 120 FPS, takže si môžete vychutnať plynulý a plynulý herný zážitok, ak si užijete mobilný telefón s obrazovkou 120 FPS.

Teraz viete, čo to je 3 Najviac návykové MOBA pre Android sú vynikajúce hry, ktoré vám poskytnú veľa hodín zábavy. Čo je tvoje obľúbené? Ktorú z nich si chcete stiahnuť?

Related Articles

Back to top button