Máte otázku, či máte záujem o Adobe Flash Player?

O Adobe Flash, prosím, prečítajte si viac o svojej práci. Asi 25 rokov nie sú k dispozícii žiadne ďalšie stránky, ktoré môžu mať za následok mnohé problémy s používaním. Felizmente, existe uma maneira de aproveitar novamente, com em emulador de código aberto chamado Ruffle.

O ruffle permit que os useadores joguem aqueles jogos que závisí od Adobe Flash. Všetci emotikoni na linguagem Rust apresenta-se como uma boa opção para quem foi apanhado de surpresa com o final do Flash. Všetky funkcie sú navzájom nezávislé a integrované, vrátane integrácie WebAssembly.

Ruffle traz de volta and experiência to Adobe Flash

Volán a emulador escrito on linguagem de programação Rust Efektivita a výkonnosť jednotlivých tipov. Rôzne, viac a viac ochranných pamätí vrátane jazykových programov, ktoré majú veľký význam pre Adobe Flash. Ajuda and eliminar erros de memória, como saturação de buffer, all outros.

Este emulador também permite problém so sekciou Flash, conhecidos ao longo do tempo, ainda mais agora que o suporte ao Flash terminou oficialmente. Môžeme povoliť a spustiť viac Flash.

Vzťah: Novas náramky od spoločnosti Samsung pre o Galaxy Sledujte 4 ekologické a recyklačné predpisy

Viac ako jeden webový formát, ktorý môžete použiť, alebo ako používať prehrávač Flash Player, ponúka mnoho spôsobov, ako vykonávať online cvičenia, špecializovať sa. Všetky emulador é a presentado como uma solução temporária enquanto Essas páginas são atualizadas.

Táto stránka je k dispozícii na okamžité načítanie stránky bez spustenia automatickej automatizácie. Väčšina povolení môže používať jednu alebo viac strán, ktoré môžu závisieť od typu blesku, napríklad od 31. decembra 2020.

Este emulador é um projeto de código aberto, mantido e alimentado por recommários. Všetko, čo sa dá nájsť, je komplexný operačný systém Windows, Linux alebo macOS. Existuje niekoľko typov, ktoré sú k dispozícii pre Android, automatické prehrávanie telefónov s Androidom a používanie viacerých telefónov s Androidom. ďalší užívatelia, ktorí si vyberú obľúbenú loď com Chrome alebo Firefox.