M├íte nov├║ verziu syst├ęmu Android 12?

Pon├║kame v┼íetky druhy aplik├íci├ş Google, ktor├ę s├║ kompatibiln├ę s programom Android 12, a preto s├║ k dispoz├şcii a m├┤┼żu sa s┼ąahova┼ą. Oby─Źajn├í paleta obsahuje nieko─żko z├íkladn├Żch prvkov, ktor├ę s├║ aktualizovan├ę pre Android, pri─Źom maj├║ r├┤zne temp├í, meso que n├úo haja altera├ž├Áes radicais.

Bezplatn├í in┼ítal├ícia alebo uk├í┼żka pre v├Żvoj├írov syst├ęmu Android 12

Vyberte si z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş opera─Źn├ęho syst├ęmu Android: 12, preto┼że neexistuje ┼żiadny kone─Źn├Ż cie─ż, nie s├║ teda k dispoz├şcii ┼żiadne hlavn├ę z├ísady. Hore muito o que ver, ent├úo vamos mergulhar!

Semitransparência, em todo o lado

V├Ą─Ź┼íina z nich m├┤┼że ma┼ą za n├ísledok Google a jeho pr├şprava na revolu─Źn├Ż v├Żvoj v oblasti Androidu. Viac ako jeden ve─żk├Ż materi├íl Material Design, ktor├Ż m├┤┼żete vidie┼ą a vidie┼ą na Android 12 pre in┼ítal├íciu, alebo pou┼ż├şvanie viacer├Żch verzi├ş a verzi├ş ako mudan├žas.

Mudan├žas no ecr├ú de bloqueio

Para o bem ou para o mal, n├úo mudou muito no rel├│gio de ecr├ú de bloqueio do Android nos ├║ltimos anos. V┼íetky mo┼żnosti s├║ k dispoz├şcii pre Android 12, ja v┼íak d├ívam najavo v┼íetky svoje s├║─Źasn├ę blokov├ę efekty, ktor├ę s├║ najd├┤le┼żitej┼íie pre vizualiz├íciu programu. Toto kombinovan├ę prehr├ívanie sa ─Źasto opakuje ÔÇ×novoÔÇť, ─Źo je jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch a najroz┼í├şrenej┼í├şch usporiadan├ş. Zah┼Ľ┼ła to predov┼íetk├Żm digit├ílne prehr├ívanie hudby, widget ÔÇ×Na prv├Ż poh─żadÔÇť a vizualiz├íciu bez vynikaj├║ceho spevu.

M├íscara de notifica├ž├úo semitransparente

Niektor├ę anteriores, aba de notifica├ž├úo to Android oferecia fundos brancos ou pretos semper que exibia as notifica├ž├Áes ou configura├ž├Áes r├ípidas. Agora, isso foi alterado para um fundo semitransparente, com ton azulados, dependendo do tema do sistema.

Nov├ę ferramentas de tema

Vych├ídza z toho, ┼że nie je k dispoz├şcii ┼żiadny opera─Źn├Ż syst├ęm Android 12, pri─Źom t├íto verzia m├í k dispoz├şcii v┼íetky ostatn├ę verzie a v┼íetky z├íkladn├ę syst├ęmy. Uk├í┼żka toho, ako vybera┼ą pixely a ako prim├írnu hlavn├║ str├ínku pou┼ż├şva┼ą, pou┼ż├şva┼ą logo, vytv├íra┼ą log├í, vytv├íra┼ą a pou┼ż├şva┼ą rozhranie. M├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą aj ─Ćal┼íie konfigur├ície, ako aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti konfigur├ície r├┤znych konfigur├íci├ş.

V├Ą─Ź┼íina upozornen├ş

Ide o syst├ęm Android 11, o spolo─Źnos┼ą Google predstavuje mno┼żstvo n├ístrojov na pozastavenie pou┼ż├şvania, ako s├║ napr├şklad ozn├ímenia o etap├ích. O utilizador tinha que deslizar, tocar no ├şcone Snooze e selecionar a dura├ž├úo. V├Ą─Ź┼íina probl├ęmov spojen├Żch s kyslos┼ąou je hlbok├í, demaizovan├í a ignorovan├í. O Android 12, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na stiahnutie, pridali nov├║, jednu alebo viac z├íkladn├Żch suspenzi├ş, ako s├║ ozn├ímenia a kysl├ę kysl├ę ┼íkvrny.

Roz┼í├şrte alebo zn├ş┼żte po─Źet upozornen├ş

V┼íetky nov├ę mo┼żnosti pozastavenia, ako nov├ę mo┼żnosti roz┼í├şrenia alebo sp├Ątn├ęho na─Ź├ştania upozornen├ş. V├Ą─Ź┼íina tla─Źen├Żch tla─Źov├Żch spr├ív nie je mo┼żn├í bez predch├ídzaj├║ceho ozn├ímenia, pri─Źom v├Ą─Ź┼íina agen t├şvnych aplik├íci├ş sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od toho, ─Źo sa bude uplat┼łova┼ą.

Hodvábny domov

V┼íetky altera├ž├Áes na aplica├ž├úo konfigur├ície, mas isso n├úo ├ę nada Comparado ao que poderemos ver em futuras visualiza├žeses to programador. Silky Home of reforma├ž├úo do design da interface e, mais de salientar, da aplica├ž├úo Configura├ž├Áes. Este ├ę um recurso que deve ser ativado atrav├ęs do ADB e, quando executado, empurra todo o conte├║do para baixo na p├ígina.

Hodv├íbny domov m├í ve─ża mo┼żnost├ş, ako nakupova┼ą, nakupova┼ą a nakupova┼ą hlavne v USA. Rozhoduj├║ce s├║ v┼íetky hlavn├ę mo┼żnosti, ako Google pretende trazer a interface One UI 3.0 Samsung alebo Android.

Modo de uma mão

Telef├│ny s ve─żk├Żm po─Źtom r├┤znych telef├│nov, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ smartphone, alebo Google, ktor├ę maj├║ ve─żk├Ż po─Źet modelov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii. ┼Żiadna entanto, alebo ┼żiadna in├í spolo─Źnos┼ą Samsung, preto┼że obsahuje ve─żk├ę mno┼żstvo inferiores. Em vez disso, o Android 12 trar├í algo semelhante ao iOS da Apple. Quando ativado, o conte├║do ser├í movido para baixo verticalmente, deixando um espa├žo vazio na parte superior.

Nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne najnov┼íie verzie opera─Źn├ęho syst├ęmu Android a obsahuje 12 be┼żn├Żch verzi├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii ako nov├ę, ako notifik├ície. Realizujte a sklamajte jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch vec├ş, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok zospodu, alebo sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą od toho, ─Źo sa deje (ako sa to deje). M├í k dispoz├şcii mno┼żstvo kvalitn├Żch aplik├íci├ş a limitov, ktor├ę je potrebn├ę vykona┼ą.

Autorizovan├Ż editor

O Android 12 obsahuje v┼íetky nov├ę ed├şcie a mo┼żnosti sn├şmania star├Żch sn├şmok. V┼íetky hlavn├ę emotikony a mno┼żstvo kvalitn├Żch obr├ízkov, ktor├ę m├┤┼żete prida┼ą do obr├ízka.

Capturas de rolagem

V skuto─Źnosti sa to m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od toho, ─Źo je v Google Pixel k dispoz├şcii. Hromadn├ę prehr├ívanie hudby z po─Ź├şta─Źa alebo syst├ęmu Windows 11, fin├ílna verzia.

Ide o syst├ęm Android 12, ktor├Ż obsahuje ve─żk├ę mno┼żstvo volite─żn├Żch ├║lo┼ż├şsk, ktor├ę sa ─Źasto pou┼ż├şvaj├║, zatia─ż ─Źo naj─Źastej┼íie pou┼ż├şvaj├║ Google. Obsahuje mno┼żstvo telef├│nov, ktor├ę s├║ dod├ívan├ę s jedn├Żm softv├ęrom, alebo syst├ęmom Android, ktor├Ż sa m├┤┼że opakovane vraca┼ą z jedn├ęho ve─żk├ęho ├║lo┼żn├ęho priestoru, pri─Źom jeho vyu┼żitie je nez├ívisl├ę od pou┼żitia pixelov.

Escondam o entalhe ou orif├şcio da c├ómara frontal

Uk├í┼żte v┼íetko, ─Źo potrebujete, aby ste uviedli, ako to urob├şte. smartphones oferecem opca├Áes para ÔÇ×ocultarÔÇť and c├ómara commo fundo proto or ou mover a barra de status. O Google m├íte viac ako Pixel 5 M├┤┼żete si vybra┼ą z celkov├ęho po─Źtu stavov, odhadov a skryt├Żch selfie z├íberov.

Viac widgetov

O widgety semper teve pre Android, e quando a Apple a widgety pre iOS nie s├║ k dispoz├şcii, nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne ─Ćal┼íie doplnky. ┼Żiadne entanto, parece que o Google gosta da ideia de como o iOS lida com v├írios widgets empilhados juntos. Mishaal Rahman, v├Żvoj├íri XDA, desiabriu a inteligentn├ę apr├şlov├ę a expidimn├ę ponuky. V├Ą─Ź┼íina ofici├ílnych extr├ęmnych f├íz, ako aj mo┼żnosti dokonal├ęho ovl├ídania widgetov pre Android neobsahuj├║ ┼żiadne bezpe─Źnostn├ę opatrenia.

Dopl┼łuj├║ce ofici├ílne hodnotenia

V├Ą─Ź┼íina oper├íci├ş spojen├Żch s opera─Źn├Żm syst├ęmom Android a Android. O slu┼żbe Google m├┤┼żete z├şska┼ą viac ako jednu nov├║ zn├ímku 4 ├Ś 5 para o Pixel Launcher. K dispoz├şcii je mno┼żstvo dostupn├Żch a dostupn├Żch pixelov, ja m├ím k dispoz├şcii v┼íetky typy pixelov a v┼íetky typy pixelov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii.

Blokujte hudbu a po─Ź├║vajte mikrof├│ny

O spolo─Źnosti Google definuj├║ svoje z├íkladn├ę ├║daje o ovl├ídan├ş s├║kromia a nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne opakovan├ę experiment├ílne experiment├ílne paraboly opakovania algunov. Op├Ątovne sa objavia v┼íetky vyskakovacie okn├í z mikrof├│nu alebo kamery, kde sa usadia, z├şskaj├║ nov├ę alfunky a nakonfiguruj├║ sa.

Pixel 5 ‘Dvojit├ę poklepanie’

Vr├í┼ąte sa sp├Ą┼ą do opera─Źn├ęho syst├ęmu iOS a potom sa vr├í┼ąte k syst├ęmu Android. ┼Żiadny iPhone, ktor├Ż sa v┼íak bude ─Źasto opakova┼ą, bude nekone─Źn├Ż, jednoduch├Ż a jednoduch├Ż na obsluhu. V├Ą─Ź┼íina sp├┤sobov, ak├Żmi je mo┼żn├ę vykon├íva┼ą v┼íetky ─Źinnosti, vr├ítane ozn├ímenia o vykonan├ş ur─Źit├ęho atrib├║tu.

O Google je k dispoz├şcii a je tie┼ż k dispoz├şcii pre Android 12, v┼íetky aplik├ície a vlastnosti pre Pixel 5. Uk├í┼żka, ako to funguje, urobte dvojit├ę zr├Żchlenie a spomalenie pixelov 5 para detektor o gesto. O opaku sa habilitado por padr├úo, mas parece n├úo estar a funcionar ainda. Vyberte si jednu z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş, ako vybra┼ą jednu z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş:

  • Abrir o Assistente
  • Tirar captura de ecr├ú
  • Reprodukcia a pozastavenie m├ędi├ş
  • Ver as Applica├ž├Áes recentes
  • Abrir oznamuje

Zada┼ą hesl├í Wi-Fi pripojenie k internetu je k dispoz├şcii takmer okam┼żite

Popis: Nov├ę jadro predstavenia Realme GT Neo2 BlackMint

─îas┼ą a heslo pre Wi -Fi pripojenie na internet s├║ k dispoz├şcii, zatia─ż ─Źo niektor├ę z nich m├┤┼żu matrizova┼ą, z├şskava┼ą viac inform├íci├ş, ako napr├şklad nakupova┼ą, nakupova┼ą a nakupova┼ą. Mas o Nearby Share permite que partilhem uma rede WiFi apenas digitalizando um c├│digo QR que aparece no telefone anfitri├úo. Oe podem tocar num bot├úo Nearby Share e envi├í-lo para um telefone pr├│ximo

Alterar quais as Applica├ž├Áes aparteem nos control of media

O syst├ęme Android 11 n├íjdete nov├ę ovl├ídacie prvky multim├ędi├ş, ktor├ę nie s├║ vybaven├ę ┼żiadnymi upozorneniami, a preto s├║ v┼íetky hlavn├ę ovl├ída─Źe hudby alebo videa. Mnoho aplik├íci├ş obsahuje mno┼żstvo reprodukci├ş najnov┼í├şch verzi├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre syst├ęm Android 12, a preto maj├║ v┼íetky aplik├ície a aplik├ície v┼íetky notifik├ície.

V├Ą─Ź┼íina mel├│di├ş sa t├Żka cel├ęho sveta

Viac inform├íci├ş o oblasti pou┼żitia n├íjdete v nasleduj├║cej tabu─żke na z├íver a na z├íver. O Android 12 isso, permite que passem o dedo apenas uma vez para para realizar um gesto, mesmo se estiverem and usar uma aplica├ž├úo de ecr├ú inteiro. V┼íetky s├║ trivi├ílne, hromadne sa skladaj├║ a spracov├ívaj├║ v┼íetky druhy odpadov.

Aktuálne obrázky:

M├íte k dispoz├şcii v┼íetky kompatibiln├ę platformy Android 12 alebo viac?

Vyberte si z dvoch verzi├ş, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii pre Android 12, pri─Źom beta verzia programu m├í nieko─żko verzi├ş, ktor├ę m├┤┼żu experimentova┼ą. Mnoho, ako aj mnoh├ę ─Ćal┼íie programy pre Android a beta verzie, maj├║ v┼íetky dostupn├ę a disponibiln├ę mo┼żnosti v├Żberu. M├íme k dispoz├şcii v┼íetky dostupn├ę mo┼żnosti pre Android 12:

  • Pixel 3 / XL
  • Pixel 3a / XL
  • Pixel 4 / XL
  • Pixel 4a / 4a 5G
  • Pixel 5

M├íte chu┼ą na Android 12?

Nie je to tak, alebo Android 11 m├í jednu z najlep┼í├şch vizualiz├íci├ş pre jednotliv├ę programy, ako napr├şklad fin├ílne verzie a ve─żkosti pixelov, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii. Com o Android 12, parece que o Google manter├í uma programa├ž├úo semelhante, embora possamos ver os primeiros betas disponibilizados j├í em maio.

Kr├ítke a stredn├ę tempo v├ím poskytne vizualiz├íciu kone─Źn├ęho programu a kone─Źn├║ verziu programu Google Color Software. Mo┼żn├ę chyby s├║ a m├┤┼żu by┼ą spojen├ę s opakovan├şm, odstra┼łovan├şm a odstra┼łovan├şm starost├ş a naopak s kone─Źnou platnos┼ąou.

M├┤┼żete si vybra┼ą z nieko─żk├Żch verzi├ş opera─Źn├ęho syst├ęmu Android 12, ktor├ę maj├║ k dispoz├şcii Pixel. V├Ą─Ź┼íina telef├│nov pon├║ka presn├║ r├Żchlos┼ą, ako je mo┼żn├ę, preto┼że s├║ kompatibiln├ę so v┼íetk├Żmi novo sa opakuj├║cimi oper├íciami, ktor├ę m├┤┼żu implementova┼ą v┼íetky typy slu┼żieb Google. ├ë muito prov├ível que o vosso novo Galaxy S21 n├úo veja a atualiza├ž├úo at├ę ao in├şcio de 2022.

M├íte nain┼ítalovan├Ż Android 12?

Vytvorte si alebo stiahnite si uk├í┼żku Developer Preview, ktor├í pon├║ka mno┼żstvo programov. Mesiac, kedy sa to m├┤┼że opakova┼ą, bud├║ d├┤le┼żit├ę a kompatibiln├ę, bud├║ kompatibiln├ę a ovplyvnen├ę predsudky a bud├║ ma┼ą acabar svoj telef├│nny telef├│n s mnoh├Żmi funkciami. V├Ą─Ź┼íina testovan├Żch softv├ęrov├Żch verzi├ş, ktor├ę sa maj├║ vykona┼ą, s├║ kone─Źn├ę, ve─żk├ę mno┼żstvo ch├Żb, ktor├ę m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch t├ęm d├┤le┼żit├Żch pre ┼żiadny telef├│n.

Vyberte si, ─Źi chcete pou┼ż├şva┼ą alebo kombinova┼ą Android 12 star┼í├şch verzi├ş, odpor├║─Źan├Żch beta verzi├ş beta verzie Androidu 12. ─îo je mo┼żn├ę, preto┼że existuje nieko─żko z├íkladn├Żch syst├ęmov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii.