máte Galaxy S8 alebo Note 8? Vzdajte sa nádeje na Android 10

Samsung Galaxy S8 a Note 8 Nebudem dostávať aktualizácie pre Android 10. Budete musieť byť spokojní s Android Pie od One UI 1,

Od premiéry spoločnosti Samsung uplynuli tri roky Galaxy S8 a 2,5 rok od premiéry Note 8, Debutujte smartphony so systémom Android 7 Nougat a na ceste dostal dve hlavné aktualizácie: na Android 8 Oreo a Android 9 Pie. Posledne menované bolo obzvlášť dôležité, pretože prinášajú nové rozhranie jedného používateľského rozhrania súčasne 1,0,

To je však koniec. na Galaxy S8 a Notea 8 Android 10 nebude.

Ako uvádza SamMobile, Samsung Galaxy S8 a Note 8 nedostávajú aktualizáciu systému Android 10 Galaxy S20 a zložené Galaxy S Flip.

máte Galaxy S8 alebo Note 8? Vzdajte sa nádeje na Android 10 1Samsung Galaxy Note 8 ďalšie Galaxy S8 Plus.

Tento obrat udalostí je predvídateľný, pretože spoločnosť Samsung už roky poskytuje svojim používateľom dve hlavné aktualizácie. S8 a Note, V 8 boli však uvedené v bd. Nemecká technická podpora spoločnosti Samsung potvrdzuje, že Android 10 sa už pripravuje na debut na týchto zariadeniach. Ukázalo sa však, že to nie je pravda.

Čo je dôležité, nedostatok aktualizácie pre Android 10 znamená tiež nedostatok novej verzie One UI 2,0, S najväčšou pravdepodobnosťou však uvidíme menšie aktualizácie bezpečnostných opráv.

Dve veľké aktualizácie a to je všetko. Je to štandard vo svete Android, ale nemusí to tak byť.

Pokiaľ ide o aktualizácie, bol to model roky Applektorý dokonca podporuje päťročné zariadenia. Telefóny iPhone 6, ktoré debutovali v roku 2015, sú neustále aktualizované av súčasnosti je k dispozícii najnovšia verzia systému, t. J. IOS 13.3,1, To znamená, že používatelia iPhone 6s už majú štyri hlavné upgrady pre iOS na novšiu verziu.

Samsung iPhone

Aktualizácie nie sú a hrdosť na systém Android nikdy nebola. Prístup výrobcov bolí, čím viac sa predlžuje životnosť smartfónov, čím sa zvyšuje aj počet ľudí s trojročnými a staršími smartfónmi. Samsung Galaxy S8 a Note 8 stále ich používa veľa ľudí a stále sú skvelými zariadeniami. Určite veľa kupujúcich nevidí potrebu vymeniť smartphone za novší model.

Bude to podobné sériami S10 a S20. Tieto smartphony nebudú nič chýbať len o dva, ale aj o tri a možno dokonca o štyri roky. Keď budú telefóny iPhone XS a 11 Pro v roku 2023 fungovať pod kontrolou najnovšej verzie systému iOS 16, potom, pokiaľ spoločnosť Samsung nezmení svoju stratégiu, bude S20 bežať na ročnom systéme a S10 na dvojročnom systéme. A v oboch prípadoch hovoríme o špičkových modeloch ocenených na podobnej úrovni.

Aktualizačný systém Android vyžaduje dôkladnú rekonštrukciu.