Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Master Chief Zber”, ale je Obmedzená Položky Sú k Dispozícii

Projekt xCloud

Späť v októbri minulého roku, Microsoft začal testovanie sa jeho hra streamingovej služby Projekt xCloud na zariadenia so systémom Android. Teraz, Projekt xCloud náhľad pre iOS je tiež k dispozícii pre iphone a ipady, ale kvôli Apple”s App Store politiky, užívatelia budú musieť čeliť niektoré obmedzenia, aspoň pre teraz.

Projekt xCloud Náhľad pre iOS Očakáva Mnoho ďalších Hier v Budúcnosti

Hoci 50 hier sú k dispozícii na Android, Projekt xCloud náhľad pre iOS bude obsahovať iba Halo: Master Chief Kolekcia pre streaming cez Cupertino technológie giant ‘ s TestFlight platformu. Samozrejme, spoločnosť bude pravdepodobne prinesie všetkým 3,500+ Xbox hry platformu v budúcnosti. Na rozdiel od Xbox Hry Streaming na Android, tento náhľad je obmedzená na Projekt xCloud len a neobsahuje Konzolu Xbox Streaming (Náhľad) v súčasnosti.

“Odkedy sme spustili Projekt xCloud náhľad minulý rok sme pokračovali v oblasti žiadostí o podporu iOS (videl som vaše tweety). Boli sme na testovanie iOS klienta vnútorne, a dnes, sme si brať ďalší krok tým, že Projekt xCloud náhľad k dispozícii pre používateľov iOS cez TestFlight program.”

Microsoft je obmedzené iba tým, že testovanie na okamih, ktorý znamená len 10 000 ľudí sa môžu prihlásiť na Projekt xCloud náhľad pre iOS. Ukážka je k dispozícii len v USA, veľkej BRITÁNII a Kanade teraz, bohužiaľ. V Redmonde obrie chápe, že škvrny sa naplniť rýchlo a tak, to budú schopní prijať všetkých uchádzačov do programu. Navyše, spoločnosť môže tiež prechádzať registrujúcich, aby dokázali najlepšie využiť testovanie publikum a ako výsledok, ľudia, ktorí sú prijatí do ukážka bude pravdepodobne nezostane časť pre celé obdobie trvania testovania.

Zúčastniť, musíte mať Microsoft účty, ktoré sú pripojené ku konzole Xbox Hráča, iPhone alebo iPad iOS 13.0 alebo väčšia, ktorý podporuje Bluetooth verzia 4.0sa TestFlight app, Xbox Jeden Bezdrôtový ovládač, a pripojením na internet, s 10Mbps-dole pásma.

Pre viac informácií a podrobné pokyny, môžete sa pozrieť na webovej lokalite spoločnosti pomocou zdroj odkaz nižšie.

Zdroj: Major Nelson

Odoslať