Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Masívne Google Pixel 4a Hromadenie potvrdzuje dierovanie a tvorbu cien

Google Pixel 4a bol v spr√°vach na chv√≠ńĺu. Pixel 4a, ktor√Ĺ sa m√° ofici√°lne predstaviŇ• na serveri Google I / O 2020, sa teraz v Spojen√Ĺch Ň°t√°toch nach√°dza na veńĺkom hromaden√≠. Podobne ako v pr√≠pade zariadenia Pixel 3a, aj v USA bude pixel Pixe 4a zańć√≠naŇ• s cenou 399 USD a na telef√≥ne je moŇĺn√© vidieŇ• jednu obrazovku s dierkou na prednej strane. Pixel 3a a Pixel 3a XL sa dostali na indick√Ĺ trh v minulom roku na √ļrovni 39,990 R a 44,990 Rs. Pixel 4a a Pixel 4a XL tieŇĺ pr√≠du do Indie niekedy koncom tohto roka okolo rovnak√Ĺch zańćiatońćn√Ĺch cien radu Pixel 3a. PredovŇ°etk√Ĺm Pixel 4a bude prv√Ĺm smartf√≥nom Google, ktor√Ĺ bude maŇ• ako dieru displej s dierkou 4 zariadenia priŇ°li s 18:9 obrazovky na prednej strane.

Masívne Google Pixel 4a Hromadenie potvrdzuje dierovanie a tvorbu cien 1

Google Pixel 4a: ńĆo sme doteraz

Ako vid√≠te na obr√°zku vyŇ°Ň°ie, ‚ÄěNov√Ĺ telef√≥n Google‚Äú aka Pixel 4a m√° predn√Ĺ dierovac√≠ otvor, jednu zadn√ļ kameru spolu s dvojfarebn√Ĺm LED bleskom a farebn√Ĺm vyp√≠nańćom na pravej strane. Okrem obrazovky s dierami je dizajn zariadenia Pixel 4a do znańćnej miery totoŇĺn√Ĺ so zariadeniami Pixel 3a. Toto hromadenie bolo prv√Ĺkr√°t spozorovan√© tip√°rom Evanom Blassom.

V minulosti boli Ňĺiv√© obr√°zky Google Pixel 4a √ļnikom online naznańćuj√ļce t√ļ ist√ļ obrazovku s dierovac√≠m otvorom a jednu zadn√ļ kameru. Pixel 4a bude tieŇĺ sp√ļŇ°Ň•aŇ• Android 10 po vybalen√≠ z krabice, ale bude pripraven√Ĺ na spustenie verzie Android 11 beta.

Pokiańĺ ide o hardv√©rov√© ‚Äč‚Äčpodrobnosti, bude zariadenie Google Pixel 4a pravdepodobne obsahovaŇ• a 50,8-palcov√° obrazovka Full HD + bez vysokej obnovovacej frekvencie. Pod kapotou sa hovor√≠, Ňĺe je nap√°jan√° ńćipovou sadou Qualcomm Snapdragon 730, sp√°rovanou so 6 GB pam√§te RAM a 128 GB internej pam√§te. Telef√≥n bude podporovan√Ĺ malou 3080 mAh bat√©riou, ktor√° v roku 2020 ost√°va vlajkovou lońŹou smartphones prich√°dzaj√ļ tieŇĺ s veńĺk√Ĺmi bat√©riami v t√Ĺchto dŇąoch.

Pokiańĺ ide o Pixel 4a XL, v s√ļńćasnosti nie s√ļ o telef√≥ne Ňĺiadne √ļniky, ale sme si ist√≠, Ňĺe sa spust√≠ spolu s telef√≥nom Pixel 4a.