Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Mapy Google teraz obsahuj├║ integr├íciu objekt├şvu pre ponuky

Mapy Google teraz obsahuj├║ integr├íciu objekt├şvu pre ponuky 1

Minul├Ż rok po─Źas konferencie I / O spolo─Źnosti Google pridali mo┼żnos┼ą analyzova┼ą menu fyzickej re┼ítaur├ície a zv├Żrazni┼ą, ktor├ę s├║ ob─ż├║ben├ę pokrmy. Najnov┼íia integr├ícia tejto funkcie je v Map├ích Google, preto┼że ve─ża ─żud├ş napriek tomu odovzd├íva fotografie z ponuky re┼ítaur├ície. Uvid├şte tie┼ż, ak├ę s├║ ob─ż├║ben├ę jedl├í, tak┼że ak ste na mieste prv├Żkr├ít a ver├şte n├ízorom ─żud├ş, m├┤┼że v├ím to pom├┤c┼ą pri v├Żbere toho, ─Źo si chcete objedna┼ą.

9 na 5 Google hovor├ş, ┼że ke─Ć si prezer├íte z├íznam v Map├ích Google, v spodnej ─Źasti sa teraz zobraz├ş n├ívrhov├Ż ─Źip s n├ípisom ÔÇ×Presk├║ma┼ą pokrmyÔÇť. V pravom hornom rohu sa tie┼ż nach├ídza ikona objekt├şvu, ak chcete vykona┼ą vizu├ílne vyh─żad├ívanie v ponuke. Popul├írne jedl├í bud├║ zv├Żraznen├ę oran┼żovou farbou a bud├║ ma┼ą ikonu hviezdi─Źky. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete st├íle prezera┼ą a ─Ź├şta┼ą popisy a ceny a st├íle vedie┼ą, ─Źo je odpor├║─Źan├ę na z├íklade popularity.

V pr├şpade, ┼że v├ís zauj├şma, ako tieto jedl├í vyzeraj├║, na obr├ízkoch je spodn├Ż list, ktor├Ż obsahuje koloto─Ź ob─ż├║ben├Żch jed├íl. Po klepnut├ş na tento h├írok sa zobrazia fotografie a recenzie z M├íp Google. V podstate to teda zodpovedaj├║ v┼íetk├Żm ├║dajom z├şskan├Żm z viacer├Żch zdrojov, ktor├ę u┼ż maj├║. Obr├ízok nahrat├Ż v Map├ích sa odosiela do objekt├şvu, ale teraz je u┼ż miesto podnikania zn├íme.

Aj ke─Ć m├┤┼żete v┼żdy preh─żad├íva┼ą ponuku na objekt├şve Google, u┼íetr├ş v├ím to od otvorenia dvoch aplik├íci├ş. V├Ą─Ź┼íina firiem u┼ż v Map├ích Google u┼ż existuje, tak┼że tam m├┤┼żete robi┼ą obe veci. A ke─Ć┼że ve─ża ─żud├ş nepozn├í mo┼żnosti objekt├şvu, je to tie┼ż dobr├Ż sp├┤sob, ako inzerova┼ą to, ─Źo m├┤┼że urobi┼ą na Map├ích, ktor├ę ─żudia st├íle viac pou┼ż├şvaj├║.

Spolo─Źnos┼ą Google u┼ż zaviedla integr├íciu objekt├şvu v Map├ích Google pre Android. Vysk├║┼íajte to pri najbli┼ż┼íej n├ív┼íteve re┼ítaur├ície a neviete, ─Źo si objedna┼ą.