Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

M├ím pou┼ż├şva┼ą kl├ívesnicu na prenosnom po─Ź├şta─Źi alebo si k├║pi┼ą samostatn├║ kl├ívesnicu?

samostatná prenosná klávesnica

Pre niektor├Żch sa to m├┤┼że zda┼ą ako hl├║pa ot├ízka, ale m├í to v├í┼żne d├┤vody: Ak v├í┼í prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź u┼ż m├í zabudovan├║ kl├ívesnicu, mali by ste pou┼żi┼ą samostatn├║? Ni┼ż┼íie som vysk├║┼íal svoj ─Źestn├Ż n├ízor.kl├ívesnica notebooku samostatn├í kl├ívesnicaNed├ívno som si kone─Źne k├║pil bezdr├┤tov├║ kl├ívesnicu a my┼í pre seba Windows 10 8 port├íty po─Ź├şta─Źov a ja ich pou┼ż├şvam u┼ż nieko─żko dn├ş. D├┤vod, pre─Źo som si k├║pil samostatn├║ kl├ívesnicu pre svoj laptop, je kv├┤li zdravotn├Żm probl├ęmom. Pr├íca to─żk├Żch hod├şn takmer denne pred po─Ź├şta─Źom ovplyv┼łuje moje zdravie, preto┼że nem├ím zdrav├Ż pr├şstup. A ├íno, spoliehanie sa na kl├ívesnicu notebooku pri p├şsan├ş a pr├íci je ve─żk├Żm d├┤vodom. Dovo─żte mi to vysvetli┼ą.

Pozrite sa na obr├ízky ni┼ż┼íie. Ako vid├şte na prvom mieste, miecha je zakriven├í hlavne preto, ┼że obrazovka je o nie─Źo ni┼ż┼íia ako poh─żad, aj ke─Ć stoln├Ż po─Ź├şta─Ź m├í samostatn├║ kl├ívesnicu. Teraz druh├Ż obr├ízok ilustruje m├┤j n├ízor ove─ża lep┼íie. Ke─Ć sa pri p├şsan├ş spoliehate na vstavan├║ kl├ívesnicu notebooku, oprite sa chrbtom o nieko─żko hod├şn.

zl├Ż laptop

spr├ívne dr┼żanie tela v po─Ź├şta─Źi

Samostatná klávesnica notebooku zlepšuje vaše zdravie

Ak by ste mali samostatn├║ kl├ívesnicu, bezdr├┤tov├║ kl├ívesnicu, najm├Ą ak by ste na prvom mieste nemali by┼ą viazan├ş na k├íbel, vzdialenos┼ą medzi obrazovkou a o─Źami by sa zmen┼íila. Po druh├ę, teraz sa m├┤┼żete pok├║si┼ą prija┼ą spr├ívne dr┼żanie miechy, preto┼że va┼íe ruky nebud├║ pri notebooku rovnako bl├şzko ako predt├Żm. Je to tak├ę jednoduch├ę.

Samozrejme, ke─Ć cestujete a beriete svoj laptop, nemus├ş sa zda┼ą ako dobr├Ż n├ípad ma┼ą ─Ćal┼íiu kl├ívesnicu, tak┼że ak nem├íte stoln├Ż po─Ź├şta─Ź a ak je v├í┼í hlavn├Ż pracovn├Ż n├ístroj, pou┼żite kl├ívesnicu. ktor├ę ovplyvnia va┼íe zdravie.

Prispôsobte si klávesnicu

─Äal┼íou d├┤le┼żitou v├Żhodou je k├║pa samostatnej kl├ívesnice: M├┤┼żete si vybra┼ą t├║, ktor├í skuto─Źne vyhovuje va┼íim potreb├ím. Jeho vstavan├í prenosn├í kl├ívesnica je celkom ┼ítandardn├í. Na druhej strane si ─Źasto m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą svoju samostatn├║ kl├ívesnicu – m├┤┼żete si vybra┼ą farbu (m├┤┼żete si k├║pi┼ą tematick├║ kl├ívesnicu), zvoli┼ą si ┼ípecifick├ę rozlo┼żenie orient├ície pre kl├ívesy a ove─ża viac.

Ako vid├şte, samostatn├í kl├ívesnica poskytuje aspo┼ł dve hlavn├ę v├Żhody, pokia─ż ide o udr┼żiavanie zdrav├ęho dr┼żania tela a v├Żber vlastn├ęho rozlo┼żenia kl├ívesnice.

PR├ŹBEHY ZOBRAZI┼Ą:

Z editora Pozn├ímka: Tento pr├şspevok bol p├┤vodne uverejnen├Ż v decembri 2013 a odvtedy bol aktualizovan├Ż kv├┤li ─Źerstvosti a presnosti.