Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Mám dobré a zlé správy. Dobrá vec je, že tu bude nový Crash Bandicoot. Zlý odhad ste pravdepodobne uhádli

Po rokoch zabudnutia sa Crash Bandicoot vráti CAPITAL. Najskôr v magickej remake trilógii, potom vo veľkých závodných hrách. Teraz sme sa dozvedeli o úplne novom titule zo série.

Pripravte sa však na mierne kovanie. Dobrou správou je, že sa objavuje nový Crash Bandicoot. svedčiť o tom snímky obrazovky, ktoré unikajú do siete. Túto správu ste už pravdepodobne uhádli. Ako je tomu v prípade mnohých titulov, rozdaných uznateľných licencií

Nový Crash Bandicoot bude mobilnou produkciou.

Mám dobré a zlé správy. Dobrá vec je, že tu bude nový Crash Bandicoot. Zlý odhad ste pravdepodobne uhádli 1

Žiaľ, hovoríme o hmatateľnej hre pre smartfóny a tablety. Klasická škrupina, ktorej úlohou je utrácať peniaze navyše od obľúbenejšej značky. Samozrejme, vždy existuje šanca, že aplikácia bude zábavná, zaujímavá, rôznorodá a návyková. Avšak vzhľadom na väčšinu zjednodušených licencovaných titulov zostávajú skeptické a používajú rozumný zmysel pre dušu.

Nový Crash Bandicoot bude nekonečným titulom bežcov. Jedná sa o typický typ hry, ktorý je vhodný pre obmedzené možnosti dotykovej obrazovky. Hrdina beží priamo vpred, úlohou hráča je posúvať sa vľavo a vpravo a vyhnúť sa prekážkam, ktoré sa objavia na ceste. Niekedy musíme tiež skočiť alebo sischyli. To je všetko filozofia. Čím ďalej sa dostávame, tým vyšší je výsledok.

Typickými nekonečnými predstaviteľmi bežcov sú hry ako Subway Surfers, Into the Dead, Temple Run alebo môj milovaný, psychedelický a desivo návykový robot Unicorn Attack. 2, Prekvapivo dobrého nekonečného bežca uvidí aj Spider-Mana z komiksu Marvel. K tomuto poddruhu môžete tiež pridať názvy, ako je Alto's Adventure alebo Alto's Odyssey.

Nie je vylúčené, že vzniká aj Crash Bandicoot.

Mám dobré a zlé správy. Dobrá vec je, že tu bude nový Crash Bandicoot. Zlý odhad ste pravdepodobne uhádli 2

Pri diskusii o finančných výsledkoch Activision vždy zdôrazňovala, že remake Crash Bandicoota sa bude predávať omnoho lepšie, oveľa lepšie ako sa predpokladá vydavateľ. Názov sa pravidelne vracia do predajných zoznamov, zatiaľ čo verzia Nintendo Switch sa na to pozerala znova. Závody Nitro Fueled sa tiež darí celkom dobre, aj keď úspech Mario Kart 8 Deluxe nemožno poraziť. Preto by mal byť Acti horúci na žehlenie.

Za zmienku stojí, že kráľ – tvorca série Candy Crush – je zodpovedný za hmatové zlyhanie. Spoločnosť je jedným z posledných úspechov v Activision a prenosný Crash Bandicoot bude prvým ovocím tohto vzťahu.