Mal├Ż trend kr├ítkej anim├ície vo webdizajne

Anim├ícia si vytvorila miesto vo webdizajne. Vid├şme to v┼íade. Obohatuje nielen oblasti hrdinov, ale aj ─Ćal┼íie oddiely, vn├║torn├ę str├ínky a nez├ívisl├ę komponenty.

U┼ż nie je n├ístrojom, ktor├Ż by urobil iba prv├Ż dojem. Spolupracujte efekt├şvne s ostatn├Żmi prvkami a dramaticky roz┼íirujte svoju sf├ęru. ├üno, stratil svoj faktor novosti: teraz je to nie─Źo norm├ílne, ako je tla─Źidlo hamburger, pozadie videa alebo posun paralaxy. Aj ke─Ć u┼ż v┼íak nejde o extravaganciu, m├í st├íle mo┼żnos┼ą zap├┤sobi┼ą na online n├ív┼ítevn├şkov.

Animovan├Ż pr├şstup, podobne ako ak├Żko─żvek integr├ílny prvok pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania, podlieha trendom. Pred nieko─żk├Żmi rokmi sme boli svedkami po─Źetn├Żch anim├íci├ş ─Źast├şc a anim├ície GSAP smerovali k prehliadke.

V s├║─Źasnosti v├Żvoj├íri rad┼íej pou┼ż├şvaj├║ kr├ítke anim├ície ako dlh├ę. D├┤vod je jednoduch├Ż. Svet sa pohybuje r├Żchlo a ─żudia uprednost┼łuj├║ r├Żchle rie┼íenia. Chc├║ okam┼żite z├şska┼ą odpovede. A kr├ítke anim├ície s├║ ide├ílne zmie┼ían├ę.

Pon├║kaj├║ ve─żmi r├Żchly a diskr├ętny sp├┤sob, ako oslovi┼ą publikum online. Nebud├║ dlho a dostan├║ sa k veci. Okrem toho p├┤sobia dojmom a z├írove┼ł nech├ívaj├║ prv├Ż obsah. S├║ to ide├ílne n├ístroje na posilnenie spr├ív, ktor├ę chcete sprostredkova┼ą.

Pozrime sa na nieko─żko fantastick├Żch pr├şkladov, pri ktor├Żch v├Żvoj├íri vy┼ąa┼żia ─Źo najviac z kr├ítkych anim├íci├ş. Zru─Źne vyu┼ż├şvaj├║ t├║to mal├║ tendenciu, aby ich projekty vyzerali elegantne a aby u┼ż├şvate─żsk├Ż z├í┼żitok spr├şjemnil.

Syscoin

Syscoin sa zaober├í blockchainmi, probl├ęmom, ktor├Ż m├┤┼że by┼ą pre ─żud├ş s technick├Żmi probl├ęmami trochu zastra┼íuj├║ci. Kr├ítka anim├ícia sa tu pou┼ż├şva na od─żah─Źenie vec├ş, podporu hesla v oblasti hrdiny a na preklenutie priepasti medzi slu┼żbou a be┼żn├Żmi pou┼ż├şvate─żmi. Spolu s mnoh├Żmi elegantn├Żmi ilustr├íciami roztr├║sen├Żmi po celom webe premie┼ła zlo┼żit├ę koncepty na jednoduch├ę. T├Żm sa projekt pribl├ş┼żi k publiku.

Syscoin

Digitálna panda

Na rozdiel od predch├ídzaj├║ceho pr├şkladu je digit├ílna panda ┼ítandardnou firemnou webovou str├ínkou pre kreat├şvnu agent├║ru. O tom nie je ni─Ź dvojzna─Źn├ę. T├şm sa v┼íak rozhodol pou┼żi┼ą animovan├Ż pr├şstup, aby sa veci e┼íte viac zvidite─żnili. Pou┼ż├şvaj├║ ho, aby extravagantne ukazovali svoju ka┼żdodenn├║ obchodn├║ rutinu. Tu vid├şte kr├ítku anim├íciu, v ktorej s├║ do procesu v├Żvoja zapojen├ę dve roztomil├ę pandy.

Digitálna panda

CAMO

T├şm za CAMO prijal rovnak├║ taktiku. Oblas┼ą hrdinstva v├í┼ího webu obsahuje mal├║ ilustr├íciu, ktor├í sa pohybuje inteligentne. Pom├íha tie┼ż podporova┼ą posolstvo v─żavo a z├írove┼ł objas┼łuje pou┼ż├şvate─żom oblas┼ą spolo─Źnosti. Najd├┤le┼żitej┼íie je, ┼że sl├║┼żi ako sprievodn├Ż materi├íl, ktor├Ż neodv├ídza pozornos┼ą od in├Żch d├┤le┼żit├Żch vec├ş.

CAMO

Zapare Tech / Spolo─Źne

Spolo─Źnosti Zapare Tech and Together pou┼ż├şvaj├║ st├íle krat┼íie anim├ície. Sta─Ź├ş len roz┼í├şri┼ą slovo a vytvori┼ą spr├ívny pocit pre cie─żov├ę publikum. Na oboch pracovisk├ích s├║ pracovisk├í a ─żudia, ktor├ş sa podie─żaj├║ na ka┼żdodennej rutine.

Zatia─ż ─Źo spolo─Źnos┼ą Zapare Tech zobrazuje mal├Ż t├şm ─żud├ş, ktor├ş spolupracuj├║ na ur─Źitej ├║lohe, t├şm Together sa rozhodol demon┼ítrova┼ą detailn├Ż poh─żad na jednotliv├ęho pracovn├şka, ktor├Ż sa zap├íja do dial├│gu so spoluhr├í─Źom.

V oboch situ├íci├ích vid├şte mal├ę ilustr├ície, v ktor├Żch boli o┼żiven├ę iba konkr├ętne podrobnosti. Tieto dynamick├ę detaily v┼íak robia rozdiel. Prin├í┼íaj├║ domov spr├ívnu spr├ívu. Okrem toho vytv├íraj├║ dostatok estetiky na doplnenie dizajnu.

Zapare Tech

spolu

Gegenbauer

Uveden├ę pr├şklady sa zameriavaj├║ na konkr├ętnu situ├íciu v ┼żivote agent├║ry. Kreat├şvny t├şm spolo─Źnosti Gegenbauer sa v┼íak rozhodol demon┼ítrova┼ą nielen jedno, ale nieko─żko oddelen├ş v spolo─Źnosti.

Umeleck├ę dielo sa spo─Źiatku sotva pohybuje, pohybuje sa iba nieko─żko drobn├Żch detailov. Ke─Ć v┼íak pou┼ż├şvate─ż vyberie oddelenie, umiestnen├şm kurzora my┼íi nad neho sa t├íto ─Źas┼ą stane dynamickou. Znaky sa za─Źn├║ pohybova┼ą a moduly gadget za─Źn├║ fungova┼ą. Okrem toho s├║ v┼íetky ostatn├ę ─Źasti umeleck├ęho diela rozmazan├ę, aby vybran├í ─Źas┼ą bola zaostren├í.

Je to vynikaj├║ci pr├şklad symbi├│zy medzi interakt├şvnym prvkom a kr├ítkou anim├íciou. Nielen┼że definuje profesion├ílnu atmosf├ęru, ale tie┼ż dod├íva z├í┼żitok trochu z├íbavy.

Gegenbauer

Creative Canopy

Toto je ┼żiv├ę zobrazenie plne ilustrovan├ęho rozhrania. Pre niektor├ę spolo─Źnosti to m├┤┼że by┼ą pr├şli┼í ve─ża. To v┼íak nie je pr├şpad t├şmu Creative Canopy. Jeho ofici├ílna webov├í str├ínka je pln├í kr├ítkych anim├íci├ş.

Kreat├şvy o┼żivili nielen cel├ę sc├ęny, ale aj ikony a mal├ę kresby. V├Żsledkom je konzistentn├í sk├║senos┼ą pou┼ż├şvate─ża. Napriek mno┼żstvu anim├íci├ş, jeho kr├ítka ┼żivotnos┼ą rob├ş prieskum projektu pr├şjemn├Żm a diskr├ętnym a nie ohromuj├║cim a dr├í┼żdiv├Żm.

Creative Canopy

Mutify pre Mac

Tu nen├íjdete ┼żiadne ilustr├ície. Na rozdiel od vy┼í┼íie uveden├Żch str├ínok st├ívky Mutify for Mac st├ívky na obr├ízky a modely ako hlavn├Ż vizu├ílny mechanizmus. Aby sa v┼íak zabr├ínilo celkov├ęmu statick├ęmu vzh─żadu, t├şm pou┼żil kr├ítku anim├íciu, ktor├í zachr├ínila de┼ł.

V├Żsledkom je, ┼że oblas┼ą hrdinov vy┼żaruje energiu a vitalitu spojen├║ s hudobn├Żm priemyslom. Je ├║plne kompatibiln├Ż so v┼íeobecnou t├ęmou a sl├║┼żi ako vynikaj├║ce prostredie na propag├íciu aplik├ície.

Mutify pre Mac

Editor k├┤ry

T├şm za Cortex Copywriter predstavuje svoju v├şziu firemn├ęho ┼ít├ştku pomocou malej animovanej ilustr├ície so silnou technologickou atmosf├ęrou. T├Żmto sp├┤sobom je spr├íva dobre ozn├ímen├í a subjekt sa c├şti na┼żive.

Editor k├┤ry

Mal├Ż pohyb m├┤┼że ├şs┼ą dlh├║ cestu

Priznajte to bez oh─żadu na to, ako ─żudia maj├║ radi anim├ície. M├┤┼żu by┼ą pou┼żit├ę ve─ża a dokonca hl├║pe, ale napriek tomu ich ─żudia miluj├║. S├║ ako karikat├║ry a kto nem├í r├íd karikat├║ry? Je to k├║sok m├ígie z n├í┼ího detstva, ktor├í podporuje pozit├şvne em├│cie na podvedomej ├║rovni.

Kr├ítke anim├ície z├şskavaj├║ na sile. Je to trend s n├ídejnou bud├║cnos┼ąou. Ke─Ć┼że je ve─żmi stru─Źn├Ż, dostane sa priamo k veci. Spolu s n├ízorn├Żm pr├şstupom dok├í┼że digit├ílny svet zmen┼íi┼ą na ÔÇ×chladÔÇť a ÔÇ×teplej┼íieÔÇť.